Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Koorenhuis
Den Haag
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
De Kubus
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Café De Meister
Geleen
19:30
Botanique
Brussel
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Vorstin
Hilversum
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
23:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:30
OJC Comeet
Someren
18:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
Mezz
Breda
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
18:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Fort33
Leusden
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dorpskerk Noordwelle
Noordwelle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
Baroeg
Rotterdam
vrijdag 08 juni 2018
20:30
Razorblade Messiah
Little Devil, Tilburg
Diggy Dex
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
MAGNACULT + SEITA + ONEGODLESS
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Bram De Looze / Joris Roelofs / Reinier Baas
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jazzkia / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
21:00
St. Tropez
Hedon, Zwolle
20:00
Rapalje / The Killkennys
Groene Engel, Oss
21:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
23:00
Animals of the Forest
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
The Band Of Heathens
Doornroosje, Nijmegen
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
Waylon
De Kubus, Lelystad
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcus King Band
De Helling, Utrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
John Cleese - The Last Time To See Me Before I die
Chassé Theater, Breda
The BellRays
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The BellRays
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Human Vivisection
Café De Meister, Geleen
19:30
Roy Wood$
Botanique, Brussel
20:30
Ego Kill Talent
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
JAI
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jared Grant
BIRD, Rotterdam
20:30
Dans Dans & Duo Broos / Peet
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Suffocation
Baroeg, Rotterdam
De Kift
Altstadt, Eindhoven
21:00
Man From The South - Album Release Concert
't Rozenknopje, Eindhoven
zaterdag 09 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Shakira
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Kittiwake
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Steffen Morrison
Vorstin, Hilversum
Clean Pete / CUT_
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:30
Bawrence of Aralia
Vera, Groningen
20:30
The Handsome Family
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Dekoor Close Harmony
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jamai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harrison Storm
TivoliVredenburg, Utrecht
Sparks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Toon Roos
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Camel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Diggy Dex
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Ghost & Gene on Earth
Sugar Factory, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
AIDition: Benefiet Stichting Educaided
Simplon, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Meschiya Lake & Dizzy Birds
Rotown, Rotterdam
De Raad van Toezicht
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Brass & Bliss
Poppodium Volt, Sittard
20:00
75 Years Of Paul McCartney
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
30 jaar Zeppos-Café-Chantant
Paradiso, Amsterdam
19:30
Apneu / HOWRAH / Zea
Paradiso, Amsterdam
19:30
Häxxan
Paard, Den Haag
23:00
LOUD!
P60, Amstelveen
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
De Woodstock Tribute Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
The Dutch Eagles - A California Summer Night
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Edwin Evers Band - Edwin Evers Band - UITVERKOCHT
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
The Soul of Spanish Harlem
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:30
Bon Scotch
OJC Comeet, Someren
18:00
Judgement Fest
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
O.J.C. De Roos
O.J.C. De Roos, Deurne
19:30
Het Urker Mannenkoor "Halleluja"
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Bart Wirtz presents The Eminent
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Band Of Heathens
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
LIVE: Rod Stewart, tribute by Nod Stewart & the Faces
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Martin Simpson
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
Hatebreed
Mezz, Breda
18:00
Emergenza
Melkweg, Amsterdam
20:00
János Bródy
Meervaart, Amsterdam
23:00
Au Moins ft. Christoffer & Nicholas
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at Lola: Nocean
LOLA050, Groningen
21:00
The Southern Blues Explosion
Little Devil, Tilburg
20:30
Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Officium Triste
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
PHRAME | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
18:30
Enlaç[arte] – Interlacing
Grounds, Rotterdam
21:00
Van Halen Tribute 5150 en Guns N' Roses Tribute Slash N’ Roses
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
In the Woods - Ben Glover
Fort33, Leusden
19:00
Moose Blood
Dynamo, Eindhoven
19:45
HERRIE #3
Duycker, Hoofddorp
20:00
Nico Rivers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Windbroke
Dorpskerk Noordwelle, Noordwelle
23:00
WTF: Vandal & MC TT Ace + Twisted Individual e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Unstoppable Force II: Satan (UK) + Overruled + Sad Iron
De Meester, Almere
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Def Americans
De Bosuil, Weert
20:00
Turia
dB's, Utrecht
Daniel Lohues
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Tom Sligting
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Raymon Hofkens /
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Oost Nederlands Mannenkoor
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Sur Sangam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
EZG
Bibelot, Dordrecht
20:00
A Tribute to Supertramp: Supertrap
Bibelot, Dordrecht
19:00
Brandstof Live
Bibelot, Dordrecht
15:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam