Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Bibelot
Dordrecht
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Groene Engel
Oss
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Boerderij
Zoetermeer
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
15:30
Wim's Muziekkelder
Doetinchem
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
22:00
So What!
Gouda
23:30
Vera
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
11:00
Neushoorn
Leeuwarden
12:00
Bouckenborgh
Merksem
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bostheater Ommen
Ommen
19:30
Baroeg
Rotterdam
18:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Openluchttheater De Pinkenberg
Rozendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
22:00
Futur
Turnhout
23:00
EKKO
Utrecht
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
21:00
Fluxus
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Pllek
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gelredome
Arnhem
16:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
15:30
Patronaat
Haarlem
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
P3
Purmerend
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Baroeg
Rotterdam
18:00
Grounds
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
13:00
Grenswerk
Venlo
Festivalpark Werchter
Werchter
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Vorstin
Hilversum
vrijdag 29 juni 2018
00:00
FXCK Framez
Paradiso, Amsterdam
Queen + Adam Lambert
Sportpaleis, Antwerpen
23:00
Overstuur ft. Rachelle Grooten
Luxor Live, Arnhem
20:00
Veldhuis en Kemper: Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
FMC Collective
Paard, Den Haag
19:30
The Shady Greys + support
Paard, Den Haag
21:00
Janne Schra
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Janne Schra
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Waylon
Bibelot, Dordrecht
20:30
La Coka Nostra
Iduna, Drachten
20:30
Moonshine Wagon
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Live at Lola: Paradise Parade/City of Life
LOLA050, Groningen
21:00
Tsar Bompa
Vera, Groningen
20:00
Marillion
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Yuri Honing & Acoustic Quartet met Goldbrun / Trio Eva van Grinsven
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Golden Earring (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
SING IT! Live
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Vunzige Deuntjes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Stephanie Struijk
Corneel, Lelystad
20:30
De Dijk
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Musest
Groene Engel, Oss
19:30
Bluesnight 2018 - Featuring Ruben Hoeke, Hoodoo Monks en The Electroph
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Trunk w/ Habibi Funk, Anadolu Ekspres & Chris Baas
BIRD, Rotterdam
21:00
Fleddy Melculy
Little Devil, Tilburg
20:15
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Esko
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Hooten Hallers
dB's, Utrecht
20:00
The Pointer Sisters
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Symfonisch Blaasorkest Gaanderen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
The Paladins
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 30 juni 2018
23:45
Oskar Offermann & Levon Vincent announcement after 27.04
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty
Paradiso, Amsterdam
21:00
CRX
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ramón Valle
Bimhuis, Amsterdam
20:00
La Coka Nostra
Q-Factory, Amsterdam
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
23:45
GAPS: Kingsta EP Releaseparty
Luxor Live, Arnhem
20:30
Hermine Deurloo Kwartet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
HoessenbOSS: Edwin Berg - Berg & Bach
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Verdi: Un Ballo in Maschera door Opera Zuid
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Bredaas Mannenkoor / StarFish Taxi
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
14:00
De Grote Ukelele Show
Zuiderparktheater, Den Haag
15:30
The Dutch
Wim's Muziekkelder, Doetinchem
20:30
Gunter Lamoot / Piet De Praitere
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Marillion
Wilminktheater, Enschede
22:00
Reünie: 30 jaar terug in de tijd
So What!, Gouda
23:30
HOWRAH
Vera, Groningen
20:30
The Adele Project - An Evening with the music of Adele
Cacaofabriek, Helmond
De Dijk (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:00
Horns Inda House
Vorstin, Hilversum
20:00
Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
11:00
City Proms
Neushoorn, Leeuwarden
12:00
Antwerp Metal Fest
Bouckenborgh, Merksem
20:00
Finale Stand Out + Nanah Dae + Radi-R
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Dawn Brothers
Bostheater Ommen, Ommen
19:30
Bloody Sabbath / Purple Shade
Baroeg, Rotterdam
18:00
Reggae In Town
Grounds, Rotterdam
19:30
Een Magisch Oz
Openluchttheater De Pinkenberg, Rozendaal
20:30
Boris - Keep the funk alive
Openluchttheater Cabrio, Soest
22:00
Boef
Futur, Turnhout
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
21:00
JAYA
Stathe, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest met Agonized / bloodgod
dB's, Utrecht
Gov't Mule
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Harmonie Amicitia Vilt - Jubileumconcert
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
The Nomads
Grenswerk, Venlo
20:00
Engbergen zingt Hollands
Openluchttheater Engbergen, Voorst
21:00
3PointLanding / Cosmute / Tully Monster
Fluxus, Zaandam
21:00
Fonkel
De Peppel, Zeist
20:15
Key2Singing
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
zondag 01 juli 2018
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:30
Una Noche abierta – Homenaje Andrés Marín. Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Togo All Stars
Pllek, Amsterdam
16:15
De Baron
Gigant, Apeldoorn
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
16:30
Internationaal Boogie Woogie en Blues Piano Concert 2018
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Van Baerle Trio: Beethoven, Liszt, Mendelssohn
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Calexico
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
15:30
Patriot Ghosts
Patronaat, Haarlem
18:00
LIVE: Metalite (SE) + Vernon
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Adam Holzman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Midzomernachtconcert - Kerkraads Symfonie Orkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Midzomernachtconcert - Kerkraads Symfonie Orkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
City Proms
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Inge Frimout-Hei & Kyra Frimout
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Disco Zonder Drempels
P3, Purmerend
18:00
Shotgun Sawyer
Den Heilige Cornelius, Roermond
Live Hard Or Die Fest 10th Edition
Baroeg, Rotterdam
18:00
Round Town Gospel Sensation
Grounds, Rotterdam
20:00
Reggae Workers Of The World
dB's, Utrecht
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
Ed Sheeran
Festivalpark Werchter, Werchter
maandag 02 juli 2018
20:30
Ziggy Marley
Paradiso, Amsterdam
20:00
AJJ (US) + Emperor X (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Andrew Jackson Jihad
Sugar Factory, Amsterdam
Jack White
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Elvis Costello & the Imposters
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
The Laundry BigBand ft. Laura Fygi
Vorstin, Hilversum