Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Speeldoos
Vught
23:45
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
13:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Café bij de buren
Duiven
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
14:00
De Amer
Amen
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
DeLaMar
Amsterdam
13:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
Rotown
Rotterdam
20:30
De Reünie
Geleen
Theater de Griffioen
Amstelveen
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
19:30
DeLaMar
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Singer Theater
Laren
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Spirit of 66
Verviers
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
zaterdag 08 september 2018
20:00
Hollandse Avond: Django Wagner, Frans Duijts, Peter Beense e.a.
Openluchttheater Ede, Ede
21:00
Hiphop Café XL: MURS
Grounds, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Fluor, Amersfoort
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
23:45
Gogbot / Pikzwart
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Free Salamander Exhibit
Duycker, Hoofddorp
21:00
De Kift
Grenswerk, Venlo
20:00
David Crosby
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
David Bowie Tribute - StarMen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Meester, Almere
20:00
Conspiracy of Seven
De Pit, Terneuzen
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Haarlemse Cultuurnacht
Schuur, Haarlem
20:30
Carmina Burana
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Brak in het Park Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde II
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
21:00
'Inpoet Reünie #11' ft. Clock DVA (UK) - + DJ Kitty & VJ Maurice
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
The Best of Britain
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
zondag 09 september 2018
13:30
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Vera Blue
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wood Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Luther Vandross Experience
Paradiso, Amsterdam
Skating Polly
Paard, Den Haag
16:15
Rogier Pelgrim
Gigant, Apeldoorn
20:30
Ocean Alley
Bitterzoet, Amsterdam
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
16:00
Martin Turner's Wishbone Ash
De Bosuil, Weert
20:00
Marian Hill
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA:Los Fastidios (ITA) + Stealers
LOLA050, Groningen
20:00
Leela James
Paard, Den Haag
14:00
Her Majesty - The Very Best Of CSNY
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Harald Ivangh
Café bij de buren, Duiven
19:00
Delic
Melkweg, Amsterdam
15:00
Chris Pureka
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
14:00
Boris McCutcheon
De Amer, Amen
20:00
Blaze Bayley
Café De Meister, Geleen
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
13:00
20 jaar Melody Makers
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 10 september 2018
20:00
Toots & The Maytals
Paard, Den Haag
16:00
Marcel Wierckx M&T presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Leela James
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jared James Nichols
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Dries Roelvink
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Floralis, Lisse
19:30
Dan Owen
Melkweg, Amsterdam
21:00
Chris Pureka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 11 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Toots & The Maytals
Melkweg, Amsterdam
20:00
Radar: Faradays / Meis / Robin Kester
Melkweg, Amsterdam
Leela James
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
Iceage
Rotown, Rotterdam
20:30
George Dylan
De Reünie, Geleen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
16:00
Daedelus presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Chuck Prophet
Het Muziekhuis, Leiden
20:00
Camilla Blue
Cacaofabriek, Helmond
Brent Cobb
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Anna Burch
EKKO, Utrecht
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde III
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 12 september 2018
Toots & The Maytals
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Wood Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sciencecafe
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Night Demon
Innocent, Hengelo
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lean On Me: José James Celebrates Bill Withers
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
20:30
José James
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:00
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Singer Theater, Laren
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Crusade Release Party
PopEi, Eindhoven
20:30
Chuck Prophet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Caballa de la Noche
Patronaat, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 13 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Why?
Paradiso, Amsterdam
20:45
Tsjaikovski @ Neushoorn: Serenade op. 48 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
The Poodles
Spirit of 66, Verviers
Sue the Night
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Sue the Night
Molen De Ster, Utrecht
20:00
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen