Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
23:45
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Café De Meister
Geleen
21:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
19:30
Fort33
Leusden
19:00
Sojo
Leuven
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Cafe Oud Brabant
Oosterhout
21:00
Grounds
Rotterdam
19:00
AVL Mundo
Rotterdam
21:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Pit
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Grenswerk
Venlo
19:00
Grenswerk
Venlo
18:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
De Speeldoos
Vught
20:15
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
14:00
De Amer
Amen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Café bij de buren
Duiven
20:00
Café De Meister
Geleen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
13:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
13:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Floralis
Lisse
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
De Reünie
Geleen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
Rotown
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
zaterdag 08 september 2018
19:30
The Best of Britain
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
23:45
Gogbot / Pikzwart
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Suicide Kings
Café De Meister, Geleen
21:00
Live at LOLA: Hackberry (Album release) + Whooom
LOLA050, Groningen
Oh Sees
Vera, Groningen
Jolie Holland / Samantha Parton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Haarlemse Cultuurnacht
Schuur, Haarlem
21:00
'Inpoet Reünie #11' ft. Clock DVA (UK) - + DJ Kitty & VJ Maurice
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: The Sextones (USA), European Tour 2018
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lavinia Meijer - The Glass Effect & More
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Free Salamander Exhibit
Duycker, Hoofddorp
20:00
Brak in het Park Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Skye Wallace
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Veur Theater, Leidschendam
19:30
In the Woods - Tim Grimm
Fort33, Leusden
19:00
Sunswitch
Sojo, Leuven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Jelle / Jolan
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jolie Holland and Samantha Parton
Lutherse Kerk, Nijmegen
00:00
Nog Niet Naar Je Nest:David Vunk, Davy Brandts & Patski e.a.
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Harvey Blom band
Cafe Oud Brabant, Oosterhout
21:00
Hiphop Café XL: MURS
Grounds, Rotterdam
19:00
Rico & Sticks
AVL Mundo , Rotterdam
21:00
Live On The Beach: Typhoon, Ronnie Flex e.v.a
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Conspiracy of Seven
De Pit, Terneuzen
21:00
Inquisitor + Grim Ordeal
Little Devil, Tilburg
19:30
La Pegatina
013, Tilburg
Neil Diamond Memories
De Pul, Uden
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:30
Carmina Burana
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
De Kift
Grenswerk, Venlo
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
18:30
Tenderfoot
Spirit of 66, Verviers
21:00
Los Metallicos
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
David Bowie Tribute - StarMen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
20:15
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
zondag 09 september 2018
14:00
Boris McCutcheon
De Amer, Amen
21:00
The Luther Vandross Experience
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ocean Alley
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Vera Blue
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marian Hill
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Delic
Melkweg, Amsterdam
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Rogier Pelgrim
Gigant, Apeldoorn
13:30
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Skating Polly
Paard, Den Haag
20:00
Leela James
Paard, Den Haag
15:00
Harald Ivangh
Café bij de buren, Duiven
20:00
Blaze Bayley
Café De Meister, Geleen
21:00
Live at LOLA:Los Fastidios (ITA) + Stealers
LOLA050, Groningen
20:00
The Wood Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Chris Pureka
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
13:00
20 jaar Melody Makers
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Her Majesty - The Very Best Of CSNY
ECI Cultuurfabriek, Roermond
13:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
16:00
Martin Turner's Wishbone Ash
De Bosuil, Weert
maandag 10 september 2018
16:00
Marcel Wierckx M&T presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dries Roelvink
Paradiso, Amsterdam
19:30
Dan Owen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Leela James
Luxor Live, Arnhem
20:00
Toots & The Maytals
Paard, Den Haag
21:00
Chris Pureka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jared James Nichols
Gebr. De Nobel, Leiden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 11 september 2018
16:00
Daedelus presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Amsterdamse Popprijs Voorronde III
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
Leela James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Radar: Faradays / Meis / Robin Kester
Melkweg, Amsterdam
Brent Cobb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Toots & The Maytals
Melkweg, Amsterdam
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Alex Ploeg Ultimatum
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
George Dylan
De Reünie, Geleen
20:00
Camilla Blue
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Chuck Prophet
Het Muziekhuis, Leiden
Iceage
Rotown, Rotterdam
20:30
Anna Burch
EKKO, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 12 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:30
José James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lean On Me: José James Celebrates Bill Withers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wood Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sciencecafe
Burgerweeshuis, Deventer