Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
LOLA050
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater De Pinkenberg
Rozendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
00:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:45
Markt
Delft
20:00
Simplon
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Luxor Live
Arnhem
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Gelredome
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Camping Roodehaan
Warfhuizen
22:00
Little Devil
Tilburg
12:30
Oefenbunker
Landgraaf
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Café Camille
Beverwijk
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:00
Willemeen
Arnhem
14:00
Gigant
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Luxor Live
Arnhem
10:30
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
16:00
dB's
Utrecht
13:00
Conservatorium Amsterdam
Amsterdam
14:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:30
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Den Trap
Kortrijk
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Rotown
Rotterdam
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Oostblok
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Muziekhuis
Leiden
20:30
Lemmy's Biercafe
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
donderdag 23 augustus 2018
20:00
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Living End
Rotown, Rotterdam
22:00
Tangarine
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:30
Sheesham & Lotus & 'Son
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Popa Chubby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
LOLA NoorderZon Afterparty! with: The Ditches SWE / Copout ISR
LOLA050, Groningen
20:30
La Dispute
Bitterzoet, Amsterdam
In Flames
Effenaar, Eindhoven
19:30
High fighter
Little Devil, Tilburg
20:30
Egbert speelt Derix, Marillion & Falco
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 24 augustus 2018
20:15
Yentl en de Boer
Zuiderparktheater, Den Haag
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Tim Knol
Openluchttheater De Pinkenberg, Rozendaal
20:00
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Living End @ Dynamo
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:30
The Living End
Dynamo, Eindhoven
21:00
The Gaping Moles (USA) + Dada's Troost
Little Devil, Tilburg
20:30
The Beatles Revival
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Spinvis
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Spinvis
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
00:00
SONIC BOOM: Goth-Trad / Brutuzz / Eclypse / Siema
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
dB's, Utrecht
19:45
Saskia Laroo Band
Markt, Delft
20:00
Proloog ZomerJazzFietsTour
Simplon, Groningen
20:00
Midnight Marauders
BIRD, Rotterdam
20:15
Metropole Orkest / Jacob Collier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos
Op Zeezand, Amsterdam
Madball
Burgerweeshuis, Deventer
Lagwagon
Luxor Live, Arnhem
King Tuff
Sugar Factory, Amsterdam
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Justin Timberlake
Gelredome, Arnhem
In Flames
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
Fokofpolisiekar
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 25 augustus 2018
Wende - Mens
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Snowy White / The King's Rhythm Crew
De Bosuil, Weert
21:00
Saskia Laroo Band
Camping Roodehaan, Warfhuizen
22:00
RRRags
Little Devil, Tilburg
12:30
R3R Fest
Oefenbunker, Landgraaf
19:45
Pro-Pain
Dynamo, Eindhoven
20:30
Naomi Velissariou – 'Permanent Destruction'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Misery Index
P60, Amstelveen
20:00
Merauder
dB's, Utrecht
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos
Op Zeezand, Amsterdam
14:00
Maan, Kimberly, Demi
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
22:00
LIVE: EXP - '60s/'70s inspired rock (Jimi Hendrix en meer)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
20:30
Lady sings the blues
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
Imagine Dragons
Gelredome, Arnhem
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
20:00
Counterparts
Willemeen, Arnhem
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Calexico
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Baragan / Cool McFinn
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:30
A Place to Bury Strangers
EKKO, Utrecht
20:00
Residentieorkest: Zuiderpark Zomerconcert
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 26 augustus 2018
19:00
The Royal + Of Virtue + ASTRAEA in Willemeen
Willemeen, Arnhem
14:00
StadsOase = BierOase - o.a. Richard Cejer
Gigant, Apeldoorn
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
15:30
Sheer Terror / The Patrons
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ramallah
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Popa Chubby
Luxor Live, Arnhem
10:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
11:00
Matangi Kwartet
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
13:00
Lazy Sunday: Michael de Viso
Openluchttheater Ede, Ede
16:00
Katalepsy
dB's, Utrecht
13:00
James Oesi
Conservatorium Amsterdam, Amsterdam
14:00
Funtain / Mozes and the Firstborn / Pangea / rate / Supersonic
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:30
Ellen Foley
De Weverij, Zierikzee
20:00
Ellen Foley
De Weverij, Zierikzee
20:00
Einstürzende Neubauten - Lament - 'Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Einstürzende Neubauten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Devon Allman / Duane Betts
De Bosuil, Weert
16:00
Dan Baird & Homemade Sin
Den Trap, Kortrijk
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Ben Miller Band
Rotown, Rotterdam
14:30
Bands in het Bos: Jazzcombo Reginald & Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Arjen Lubach - Arjen Lubach Live
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anthony Jeselnik
Melkweg, Amsterdam
15:00
Annabel Laura / Innersoul
Oostblok, Amsterdam
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 27 augustus 2018
Yo La Tengo
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dutch / The Record Man
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cheeky Monday: ARIES
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bizzey / Snelle / Yung Felix
Hedon, Zwolle
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 28 augustus 2018
20:00
Tim Knol & Kim Janssen
Slottuintheater, Zeist
20:30
The Asteroid No.4
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Tami Neilson & Band
Het Muziekhuis, Leiden
20:30
Sweet Mary Jane
Lemmy's Biercafe, Leiden
19:30
Sheck Wes
Melkweg, Amsterdam
Prong
Vera, Groningen
20:00
Ozomatli
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dan Baird & Homemade Sin
De Helling, Utrecht