Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Stathe
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Gouverneurstheater
Heusden
20:00
Dordtyart
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Pul
Uden
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Atak
Enschede
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:30
Artishock
Soest
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
12:00
P60
Amstelveen
20:30
013
Tilburg
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Grenswerk
Venlo
15:15
Martinikerk
Groningen
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
013
Tilburg
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Patronaat
Haarlem
17:00
The Saint
Eindhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
17:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
16:30
De Gouden Leeuw
Dongen
Theater Dakota
Den Haag
17:00
Café De Lijst
Hoogeveen
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
12:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Kasteel Radboud
Medemblik
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
Trix
Antwerpen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
So What!
Gouda
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
11:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
14:30
Dordtyart
Dordrecht
20:00
De Amer
Amen
Tolhuistuin
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
21:00
V11
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg
Brugge
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
zaterdag 30 september 2017
21:00
Mt Wolf
V11, Rotterdam
20:00
My Cat Sparky
Stathe, Utrecht
20:30
Pearl Jamming / Voodoo People
't Ukien, Kampen
20:15
philharmonie zuidnederland: Met Liss en Skride naar Scandinavië
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
20:00
Ralph van Raat
Dordtyart, Dordrecht
21:00
Red Snapper
Bibelot, Dordrecht
Robin Trower & Band
De Pul, Uden
Rolling Stones
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
RoseMotion
De Spot, Middelburg
21:00
Ruben Hoeke 25 years on tour
Het Bolwerk, Sneek
Russkaja
Atak, Enschede
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
20:30
Steady State
De Bosuil, Weert
21:30
Tabanka
De Flux, Zaandam
20:00
The Drums
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
The Hillbilly Moonshiners
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Preacher Men
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Rosenberg Trio
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:30
The Rude Move
Artishock, Soest
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Victoire X Festus
Merleyn, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:45
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 01 oktober 2017
17:00
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
12:00
Amstel Korendag
P60, Amstelveen
20:30
Andy McKee
013, Tilburg
16:00
Ash Wilson
Roepaen, Ottersum
20:00
Autumn Leaves: Kapok
Grenswerk, Venlo
15:15
BACH2WAYS Johannette Zomer en Bart Schneemann
Martinikerk, Groningen
Belphegor / Enthroned / Nervochaos
Gigant, Apeldoorn
16:00
Boom like that!
De Bosuil, Weert
Bush
013, Tilburg
18:00
Callahan Clearwater revival
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Car bomb
Patronaat, Haarlem
17:00
Dada`s Troost / Ernix
The Saint, Eindhoven
20:15
Daria van den Bercken
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
17:00
Drift 15 jaar
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Einzelgänger
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Horna (FIN) + Thy Darkened Shade (GR) + Shaarimoth (NOR)
Little Devil, Tilburg
16:00
James & Black
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
16:30
Jeff Jensen Band
De Gouden Leeuw, Dongen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
17:00
JJ Sharp band
Café De Lijst, Hoogeveen
14:15
Kwartetten met Beethoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lady Antebellum
AFAS Live, Amsterdam
14:00
Latijns-Amerikaanse zang en muziek op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
12:00
Lucy Rose documentaire + concert
Paradiso, Amsterdam
15:00
Merain
Kasteel Radboud, Medemblik
19:30
Mt. Wolf
Sugar Factory, Amsterdam
16:30
Nazgulya Shukaeva Trio
Jazz@IL, Amstelveen
Papa Roach
Trix, Antwerpen
16:00
Pete Lincoln
Cacaofabriek, Helmond
14:15
philharmonie zuidnederland: i-classics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popronde Gouda | Mantra + Tom Tukker + Bungalow
So What!, Gouda
20:00
Ricky Koole
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
11:30
Romantisch pianoconcert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sigur Rós
Vorst Nationaal, Brussel
14:30
Slagwerk Den Haag
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
The Dublin Legends
Chassé Theater, Breda
21:00
Trailer Trash Tracys
V11, Rotterdam
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
20:00
Waxahatchee
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Zangschoolpresentatie Jozien van Dorst
De Flux, Zaandam
maandag 02 oktober 2017
20:00
Air Traffic
Tolhuistuin, Amsterdam
Curse of Lono
The Waterhole, Amsterdam
21:00
Helge Slikker + Tom Neven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Impiety (SIN) + Wormwood (SWE) + Asagraum (NOR/NL) + Bode Preto (BRA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Joseph J. Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Justin Nozuka + Fabrizio Cammarata
Rotown, Rotterdam
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
Sigur Rós
AFAS Live, Amsterdam
The Veils
Paradiso, Amsterdam
Trailer Trash Tracys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 03 oktober 2017
20:00
Hanni El Khatib
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
James TW
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
MC Lyte
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Meridian Brothers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ruthie Foster
De Oosterpoort, Groningen
Sigur Rós
De Oosterpoort, Groningen
The Dublin Legends
Goudse Schouwburg, Gouda
Twelve Foot Ninja
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yori Swart
Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
woensdag 04 oktober 2017
20:00
'Forever Amy'
Stadsschouwburg, Brugge
21:00
Anemone
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ari Lennox / Earthgang / J.I.D.
Tolhuistuin, Amsterdam
Brant Bjork / Sean Wheeler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Carvin Jones
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg