Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Kubus
Lelystad
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
21:00
V11
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Ahoy
Rotterdam
Molen De Ster
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
So What!
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Little Devil
Tilburg
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Vooruit
Gent
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Mezz
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Vorstin
Hilversum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
Mezz
Breda
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
BREStheater
Brielle
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Poppodium Volt
Sittard
De Bosuil
Weert
20:15
Cultura
Ede
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
P60
Amstelveen
Xinix
Nieuwendijk
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Willem
Enschede
013
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
Fraiche
Vaals
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Todo
Best
Neushoorn
Leeuwarden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Simplon
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
donderdag 12 oktober 2017
20:00
Slaid Cleaves
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Blues Brothers
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
The Coronas
Bitterzoet, Amsterdam
The Dublin Legends
De Kubus, Lelystad
21:00
The Dubliners
Hedon, Zwolle
21:00
The Dubliners
Corneel, Lelystad
20:00
The Nits
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Timber Timbre
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
21:00
Treehook + Anemone
V11, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Youngblood Brass Band
De Kreun, Kortrijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 13 oktober 2017
20:00
My Generation Invitation to Earth & Fire
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
Airbourne
Melkweg, Amsterdam
Alestorm
Melkweg, Amsterdam
All Time Low
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Amadou & Mariam
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ampa Jazz
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
Awkward I
Molen De Ster, Utrecht
23:30
BANGFACE - AMSTERBANG
Melkweg, Amsterdam
21:30
Bartek
So What!, Gouda
20:00
Beth Ditto
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Boreas
Musicon, Den Haag
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Gigant, Apeldoorn
22:00
Busty And The Bass
Paradiso, Amsterdam
23:00
Camp High Gain
Little Devil, Tilburg
Carminho
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Christopher Paul Stelling
Cacaofabriek, Helmond
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Vooruit, Gent
20:00
Culture / Kenyata Hill
Burgerweeshuis, Deventer
Daan (b)
Mezz, Breda
21:00
Dana Fuchs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
David Douglas in 21 Leeuwarden
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
De Dijk
Vorstin, Hilversum
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dead Company / Sun Rider / Switch Bones
Bibelot, Dordrecht
20:00
Death By Unga Bunga
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Dope D.O.D.
Podium 't Beest, Goes
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eamonn McCormack
Patronaat, Haarlem
Eisbrecher + supports
Effenaar, Eindhoven
End of the Dream / Pandora's Key
Mezz, Breda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
20:00
Forest Swords
Bitterzoet, Amsterdam
Forever Amy
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fresku / Mocromaniac
Fluor, Amersfoort
21:00
Good Harvest
V11, Rotterdam
20:00
Gosto / HEBE / Pocket Knife Army
Vorstin, Hilversum
Graveyard
013, Tilburg
Grizzly Bear
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Heller / Walden
Poppodium Volt, Sittard
Ian Siegal
De Bosuil, Weert
20:15
Iris Hond
Cultura, Ede
J. Bernardt
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jetbone, Hannah Aldridge en Victors Village
LOLA050, Groningen
Jett Rebel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jimmy Sterman tributes Willy DeVille
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jo Goes Hunting
EKKO, Utrecht
20:30
Jonna Fraser
Metropool, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Kenny B
P60, Amstelveen
Kieran Goss
Xinix, Nieuwendijk
19:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lil Kleine
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Live concert en radio-opname: Shisha Group
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Lone Road Station
Grenswerk, Venlo
22:30
Maarten Russchen
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Midas / PALMSY
Metropool, Hengelo
Moonchild
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mooon
Stroomhuis, Eindhoven
Nick & Simon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nick Cave and the Bad Seeds
Sportpaleis, Antwerpen
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kleine Willem, Enschede
Noisia
013, Tilburg
20:30
Nouvelle Vague
Luxor Live, Arnhem
Nu of Nooit
Fraiche, Vaals
20:00
Omar Souleyman
Het Depot, Leuven
20:30
Open podium voor elke muzikant
Todo, Best
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
Pale Grey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Paul Sinha
Simplon, Groningen
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:30
Red Snapper
De Peppel, Zeist
20:00
Rico & Sticks
Annabel, Rotterdam
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Effenaar, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag