Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
P60
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Papenstraattheater
Zwolle
Paard
Den Haag
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
P60
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
013
Tilburg
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
North Sea Venue
Zaandam
21:00
Brigant
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Den Bolder
Waspik
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Vera
Groningen
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
18:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Markant Uden
Uden
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Flux
Zaandam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater De Omval
Diemen
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Spant!
Bussum
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Paleis 12
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekcoöperatie
Meppel
19:30
De Kargadoor
Utrecht
Paradox
Tilburg
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Podium heino
Heino
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
vrijdag 28 september 2018
20:00
The Watch plays Genesis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
TOKOLOKO: HERE TODAY, BRIGHT COMPANIONS + STICKY SWEET
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tory Lanez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Valsbezig
P60, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Waylon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
Zwart Licht
Paard, Den Haag
zaterdag 29 september 2018
22:00
'LOS!' - Summer is coming!
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
a balladeer
Simplon, Groningen
21:00
Abba Gold
P60, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Anathema (acoustic)
013, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
00:00
Bassline: Desiigner
Paradiso, Amsterdam
Boef
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bokanté / Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bokoesam
Vorstin, Hilversum
21:00
Bon Scotch
Little Devil, Tilburg
20:30
BOT speelt PLAAT
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cassia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris Jagger Band
De Meester, Almere
20:30
Clan Of Xymox
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
DAAN (B)
Gigant, Apeldoorn
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Dean Lewis
Melkweg, Amsterdam
20:00
Def Americans
CC De Markthallen, Herk-de-Stad
23:00
Diep In De Groef: Soulclap special
EKKO, Utrecht
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Doomsday Celebration Fest MMXVIII
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Dr. Peacock / hard effectz / N-Vitral / Partyraiser
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dru Hill / Sisqó
North Sea Venue, Zaandam
21:00
Eastern comfort / Kittiwake / You Should Get To Know Us
Brigant, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Den Bolder, Waspik
20:00
EZGİ KÖROĞLU
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Veluvine, Nunspeet
20:00
Fleddy Melculy
O.J.C. Nirwana, Lierop
21:00
GLOW: GREEN CABIN + GANGTHELABEL E.A.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
21:00
Hans Dulfer plays Blues
Groene Engel, Oss
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - On the move
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Her Majesty
De Spot, Middelburg
Herman van Veen - Vanavond
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Inge van Calkar
Vera, Groningen
20:15
Jack and the Weatherman
De Helling, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
De Meenthe, Steenwijk
18:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:45
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
21:00
Jaya The Cat
Corneel, Lelystad
20:00
Joia - Zacht
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Markant Uden, Uden
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Kevin
Merleyn, Nijmegen
20:00
Khalif Wailin’ Walter
De Flux, Zaandam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kovacs
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
Leo Sayer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Spant!, Bussum
21:00
Live at LOLA: Be Like Max (US)
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Queens of the Stone Age, tribute by QotsaC
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Magnolia electric co. / Songs:Ohia
Patronaat, Haarlem
Maluma
Paleis 12, Brussel
20:30
Mamas Gun
BIRD, Rotterdam
20:00
Marco Santos
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Michael Nau
Muziekgieterij, Maastricht
Michelle David & The Gospel Sessions
Muziekcoöperatie, Meppel
19:30
Morning Daze
De Kargadoor, Utrecht
Nele Needs A Holiday
Paradox, Tilburg
20:15
New Cool Collective
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Not the Rolling Stones
Podium heino, Heino
21:00
Okkervil River
Rotown, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Oum
Bimhuis, Amsterdam