Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bimhuis
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Hof 88
Almelo
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
PopEi
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:30
Simplon
Groningen
21:30
Hofman
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Muziekgieterij
Maastricht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Annabel
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fluor
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Zappa
Antwerpen
Het Evertshuis
Bodegraven
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Theater De Tuin
Leusden
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Werftheater
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Porgy en Bess
Terneuzen
17:30
P60
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Arminius
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Starsound Studio
Utrecht
19:30
Gemeenschapshuis De Moost
Neerkant
19:30
Martinikerk
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Het Depot
Leuven
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Meester
Almere
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
dB's
Utrecht
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 26 oktober 2017
20:00
The Nits
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Al di Meola World Sinfonia
Muziekgieterij, Maastricht
Starfish
Patronaat, Haarlem
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lapalux
Simplon, Groningen
20:00
Pitou
TivoliVredenburg, Utrecht
Ellen Andrea Wang
Bimhuis, Amsterdam
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jonna Fraser
Doornroosje, Nijmegen
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
20:15
Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
20:15
The Blues Brothers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Vargas
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Fresh & Onlys
Vera, Groningen
20:30
The Weather Station
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
TenTemPiés
Luxor Live, Arnhem
Bokoesam
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Sleepstorm
Metropool, Hengelo
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Husky
Hedon, Zwolle
21:00
Paul Sinha
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Paceshifters
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Hallo Venray
Vorstin, Hilversum
21:00
The Picturebooks
V11, Rotterdam
21:00
Aidan's Troubadour Sessions
't Rozenknopje, Eindhoven
21:30
Nachtschade
Simplon, Groningen
21:30
A Brighter Light
Hofman, Utrecht
Luke Sital-Singh
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 27 oktober 2017
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Donnie (NL)
Muziekgieterij, Maastricht
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Gramatik
Annabel, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Moss
Fluor, Amersfoort
'Forever Amy'
Markant Uden, Uden
After The Burial / Thy Art Is Murder
Zappa, Antwerpen
Leonie Meijer - Hier.
Het Evertshuis, Bodegraven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
17:30
Reinis Young
P60, Amstelveen
19:00
The Beat / The Selecter
Melkweg, Amsterdam
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Mr. Big + The Answer
Effenaar, Eindhoven
19:00
Bloodshed Fest
Dynamo, Eindhoven
19:00
Gigant Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
19:30
Acca Dacca
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Joep Beving
Arminius, Rotterdam
KT Tunstall
Melkweg, Amsterdam
19:30
Smoking Alaska
Starsound Studio, Utrecht
19:30
CCC Inc
Gemeenschapshuis De Moost, Neerkant
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinikerk, Groningen
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
Heather Nova
Doornroosje, Nijmegen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Bibelot, Dordrecht
Gerson Main
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mercy John
De Pul, Uden
Skinny Lister
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
'Echte Vrienden': Django Wagner / Frans Duijts / Peter Beense
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jonna Fraser
Mezz, Breda
20:00
Mura Masa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Motorpsycho
013, Tilburg
Amber Run
Het Depot, Leuven
20:00
The Gwoof
De Flux, Zaandam
20:00
Jaimi Faulkner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
St. Vincent
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
20:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
23 SOULGROUND / Absolve / Ashes / Hawser
So What!, Gouda
20:00
The Church of Cash (USA) - Johnny Cash Tribute Band
De Meester, Almere
20:00
Jack and the Weatherman
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Nits
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Rosan brings Africa
Neushoorn, Leeuwarden
Nachtschade
dB's, Utrecht
Nu of Nooit
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Homesick - driedubbeldokkum party
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Lochem, Lochem