Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Theater Cardo
Groesbeek
Vooruit
Gent
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Paleis 12
Brussel
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Maagd
Bergen op Zoom
Taverne
Bergen
Live Stage Marnix
Bennekom
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dominicanenklooster
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Weverij
Zierikzee
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
woensdag 18 maart 2020
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Soy de Cuba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Tizaan Alphonso Quintet
BIRD, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Perron-3, Rosmalen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Ruth Jacott
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dayna Kurtz / Robert Maché
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater de Bussel, Oosterhout
The Night Flight Orchestra
Doornroosje, Nijmegen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
GBH
Duycker, Hoofddorp
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Bootleg Sixties - Tribute
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rose Tattoo
Metropool, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kvelertak
Patronaat, Haarlem
Thundermother
Simplon, Groningen
Marike Jager
Vera, Groningen
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Cardo, Groesbeek
Salvador Sobral
Vooruit, Gent
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Vreemde Kostgangers
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
Hadewych Doet De Dames
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
The Sisters of Mercy
Paard, Den Haag
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater De Veste, Delft
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
JR
Paleis 12, Brussel
Poppy
Botanique, Brussel
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Avril Lavigne
Vorst Nationaal, Brussel
I Muvrini
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
The Soul Preacher
De Maagd, Bergen op Zoom
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Luxor Live, Arnhem
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
Chick Corea / Christian McBride / Brian Blade
Concertgebouw, Amsterdam
Philip Kroonenberg
Paradiso, Amsterdam
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
PH-1
P60, Amstelveen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bad Cop / Bad Cop + MakeWar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 19 maart 2020
Pabst / The Desmonds / VALENTINO.
Hedon, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Dominicanenklooster, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Dutch Eagles
Het Musiater, Zevenaar
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Do - Mijn Kleine Huis
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
The Soul Preacher
Theater De Leest, Waalwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices
Hofman, Utrecht
The Rails
TivoliVredenburg, Utrecht
Chick Corea Trilogy
TivoliVredenburg, Utrecht
Clannad Farewell Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Hiphop Saved My Life (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Bad Cop Bad Cop
dB's, Utrecht
Grand Magus
De Helling, Utrecht
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sven Ratzke - Where are we now
De Meenthe, Steenwijk
The Analogs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
S.C.C. De Ruchte, Someren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
The Bluebirds
Theater Sneek, Sneek
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
I Muvrini
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Bad//Dreems
Rotown, Rotterdam