Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rietveld Theater
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Deurne
Deurne
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
19:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cafe de Pancraat
Heerlen
20:00
Charlatan
Gent
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
De Bosuil
Weert
De Engel
Den Helder
20:00
De Flux
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Pul
Uden
20:00
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
11:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Veur Theater
Leidschendam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Lux
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 05 oktober 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ongehoord
Simplon, Groningen
20:00
Winne + support
Simplon, Groningen
20:00
Bettie Serveert / Maple
So What!, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Geertruida Presenteert: Abdomen + Those Foreign Kids + Luca Torelli
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Prince Tribute Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Theater Kerkrade, Kerkrade
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Zinin, Nijverdal
21:30
The Kryng + The Heck
V11, Rotterdam
21:00
La Luz
Vera, Groningen
21:30
Hollandse Avond ft. Wolter Kroes
Vorstin, Hilversum
20:30
Magnacult
Vorstin, Hilversum
20:00
Maan
Vorstin, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 oktober 2018
Taake
013, Tilburg
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:00
My Baby
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Di-rect
Annabel, Rotterdam
20:00
I Against I
Bibelot, Dordrecht
20:30
Pandit Rajan & Pandit Sajan Mishra
Bimhuis, Amsterdam
Xavier Omar
Bitterzoet, Amsterdam
The Sweet
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Black Monsoon vinyl release
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Iris Hond - Bewogen
C.C Warenar, Wassenaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
C.C. Nesterlé, Nistelrode
19:00
Nacht Van Cultuur
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Electric Company
Cafe de Pancraat, Heerlen
20:00
Winne
Charlatan, Gent
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Mr. Punch - A Hommage to Marillion "the Fish Era"
De Bosuil, Weert
Powder For Pigeons
De Engel, Den Helder
20:00
Blues aan de Zaan: AJ Plug / Charles Pasi / No King / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:00
One After 909
De Meester, Almere
20:00
The Gladiators
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
14:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
20 jaar Loud Noise
Dynamo, Eindhoven
20:30
Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
20:30
Le1f
EKKO, Utrecht
20:00
Black Bottle Riot
Estrado, Harderwijk
19:30
Magna Carta Cartel
Gebr. De Nobel, Leiden
The Animals
Gigant, Apeldoorn
11:30
Ensembledag FagotNetwerk
Gigant, Apeldoorn
22:00
Autumn Leaves / Jansen
Grenswerk, Venlo
20:30
Hundred Seventy Split
Grenswerk, Venlo
21:00
Kraak & Smaak
Groene Engel, Oss
23:00
WE THE PEOPLE
Hedon, Zwolle
21:00
Kevin
Hedon, Zwolle
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
21:00
Dr. Love Dance Classic Night
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Mr. Punch
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Adam Barnes
Kantine Walhalla, Rotterdam
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
WTF FEST II: ONLY ATTITUDE COUNTS + MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:30
Jo Vally
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Lux, Nijmegen
23:00
Work Them ft. Victor Metske
Luxor Live, Arnhem