Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
So What!
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:30
Walhalla
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
20:00
Café De Speeltuin
Breda
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
C.C. Blankenberge
Blankenberge
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Astaro Theatro
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Peppel
Zeist
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
12:00
Stathe
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Idea
Soest
22:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
De Muze
Noordwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
vrijdag 10 november 2017
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Warhaus
Vera, Groningen
20:30
Songhoy Blues
De Oosterpoort, Groningen
20:30
TakeRoot presents: Jesca Hoop
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Mooon / The Tambles
So What!, Gouda
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
21:00
Leif de Leeuw Band
Podium 't Beest, Goes
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Suma (Zweden) en Schweinsteiger
The Jack, Eindhoven
21:00
David Wax Museum / Matthew Logan Vasquez
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Bad Backbones
The Saint, Eindhoven
21:00
The Dubbeez
Altstadt, Eindhoven
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Effenaar, Eindhoven
20:15
Dorantes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Charlotte Haesen
Cultura, Ede
20:00
The Paladins
Iduna, Drachten
22:30
Stackhouse
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Jeangu Macrooy
Bibelot, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
20:30
Neocaesar
Walhalla, Deventer
Navarone
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Magnacult
Musicon, Den Haag
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Paard, Den Haag
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paard, Den Haag
19:30
The Bad Tones
Paard, Den Haag
Stephanie Struijk
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ricky Koole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasabian
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Coely
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
MEZZ'N ALLE
Mezz, Breda
20:00
The Fiscus
Café De Speeltuin, Breda
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
The Bootleg Sixties
C.C. Blankenberge, Blankenberge
21:00
The Kik
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rood Adeo
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
S.T. Cordell
Luxor Live, Arnhem
20:30
Miss Montreal
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
23:00
5 Years Tangram: Natureboy Flako live
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Americans
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ambrose Akinmusire
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Awkward I
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
James Oesi
Astaro Theatro, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sud Sound System
Sugar Factory, Amsterdam
Jungle
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Daniel Docherty
Paradiso, Amsterdam
Spoon
Paradiso, Amsterdam
Royal Blood
AFAS Live, Amsterdam
20:00
My Generation Invitation to Earth & Fire
Q-Factory, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Melkweg, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolly Parton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Symfo Classics II
P60, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Popronde Alkmaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Het Collectief / Katrien Baerts
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 november 2017
Miss Montreal
Hedon, Zwolle
19:30
Paul Sinha
Hedon, Zwolle
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Circle J / Jamie Clarke's Perfect
De Peppel, Zeist
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
De Bosuil, Weert
19:30
Johan Derksen
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Fureys
van Beresteyn, Veendam
21:00
A Brighter Light
De Kromme Haring, Utrecht
Dälek
dB's, Utrecht
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
12:00
Le Mini Who?
Stathe, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Wende Snijders - Mens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Monomyth
Little Devil, Tilburg
Navarone
013, Tilburg
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
22:00
Eelke Kleijn
Het Bolwerk, Sneek
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Sneek, Sneek
21:00
Jupiter & Okwess
Grounds, Rotterdam
21:00
Protomartyr
Rotown, Rotterdam
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Songhoy Blues
BIRD, Rotterdam
19:30
Rotterdam Deathfest 2017
Baroeg, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Lil Kleine
Annabel, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Magnacult
P3, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
The Bootleg Sixties
De Muze, Noordwijk
23:00
Love Over Entropy / Monkey Safari / Tom Trago & Elias Mazian
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Yung Nnelg
Merleyn, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen