Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Het Klooster
Woerden
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Forum Theater
Sittard
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
19:30
De Pul
Uden
De Piek
Vlissingen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Gouden Leeuw
Rotterdam
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Astaro Theatro
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
23:00
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Tolhuistuin
Amsterdam
Thiemeloods
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
12:00
Stathe
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 10 november 2017
21:00
Engel & Just
Manifesto, Hoorn
20:30
S.T. Cordell
Luxor Live, Arnhem
20:30
Miss Montreal
Luxor Live, Arnhem
21:00
De Nachtwinkel en Melvin Bonnet
LOLA050, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
The Church of Cash + Los Rancheros
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ricky Koole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Paladins
Iduna, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Moss
Het Bolwerk, Sneek
Kim Wilde
Hedon, Zwolle
21:00
A TRIBUTE TO Oum Kolthoum, “DE STER VAN DE ORIENT”
Grounds, Rotterdam
20:30
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
Groene Engel, Oss
20:00
GRAEF Album Presentatie
Grenswerk, Venlo
20:30
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
The Kik
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
L.A. Vation / The Scientists
Forum Theater, Sittard
20:30
TakeRoot presents: Jesca Hoop
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Effenaar, Eindhoven
20:00
CCC Inc
Duycker, Hoofddorp
20:15
Bry
Doornroosje, Nijmegen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
20:30
Awkward I
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
19:30
BluezzControl - Albumrelease
De Pul, Uden
Call It Off
De Piek, Vlissingen
20:30
Black-Bone / Rectum Raiders
De Peppel, Zeist
20:30
Songhoy Blues
De Oosterpoort, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sweet Mary Jane
De Gouden Leeuw, Rotterdam
Manfred Mann's Earth Band
De Bosuil, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Charlotte Haesen
Cultura, Ede
21:00
Fresku / Mocromaniac
Corneel, Lelystad
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
21:00
David Wax Museum / Matthew Logan Vasquez
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Fiscus
Café De Speeltuin, Breda
20:00
Coely
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Steve Harley & Cockney Rebel
C.C. De Steenoven, Herzele
The Bootleg Sixties
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Navarone
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Andy Fairweather Low (Verplaatst)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dj Sundance / Robert Glasper
BIRD, Rotterdam
20:30
Ambrose Akinmusire
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jeangu Macrooy
Bibelot, Dordrecht
20:15
Rood Adeo
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Gerson Rafael
Baroeg, Rotterdam
20:00
James Oesi
Astaro Theatro, Amsterdam
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
The Dubbeez
Altstadt, Eindhoven
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Nits
Agnietenhof, Tiel
Royal Blood
AFAS Live, Amsterdam
Jett Rebel
013, Tilburg
zaterdag 11 november 2017
André Kuipers - SpaceXperience LIVE
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Shapeshift Ensemble
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Nora Fischer / Ragazze Kwartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
The Royal Engineers
Vorstin, Hilversum
Kim Wilde
Vorstin, Hilversum
23:00
Fungo Bat
Vera, Groningen
20:30
Black Lips + Cult Babies
Vera, Groningen
20:15
The Fureys
van Beresteyn, Veendam
Millionaire
Tolhuistuin, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Kappen, Haaksbergen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Blues Brothers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles / Metropole Orkest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:45
Boddika
Sugar Factory, Amsterdam
12:00
Le Mini Who?
Stathe, Utrecht
Jamiroquai
Sportpaleis, Antwerpen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Wende Snijders - Mens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg