Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Thiemeloods
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
De Bosuil
Weert
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Forum Theater
Sittard
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Gigant
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Vorst Nationaal
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Astaro Theatro
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Corneel
Lelystad
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Het Klooster
Woerden
Melkweg
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Piek
Vlissingen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Peppel
Zeist
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:30
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Atak
Enschede
20:00
Het Podium
Hoogeveen
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
Vorstin
Hilversum
20:15
van Beresteyn
Veendam
19:30
Paard
Den Haag
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
Minard Schouwburg
Gent
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 10 november 2017
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Manfred Mann's Earth Band
De Bosuil, Weert
20:00
Magnacult
Musicon, Den Haag
20:00
Lucas Hamming
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Leif de Leeuw Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
L.A. Vation / The Scientists
Forum Theater, Sittard
Kim Wilde
Hedon, Zwolle
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Paard, Den Haag
20:30
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Kasabian
Vorst Nationaal, Brussel
Jungle
Tolhuistuin, Amsterdam
Jett Rebel
013, Tilburg
21:00
Jeangu Macrooy
Bibelot, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
James Oesi
Astaro Theatro, Amsterdam
20:00
Het Collectief / Katrien Baerts
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paard, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
20:30
Green Lizard
Vorstin, Hilversum
20:00
GRAEF Album Presentatie
Grenswerk, Venlo
20:30
Gerson Rafael
Baroeg, Rotterdam
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Fresku / Mocromaniac
Corneel, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Engel & Just
Manifesto, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Dorantes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dolly Parton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Dj Sundance / Robert Glasper
BIRD, Rotterdam
21:00
De Nachtwinkel en Melvin Bonnet
LOLA050, Groningen
20:00
De Dijk
Patronaat, Haarlem
21:00
David Wax Museum / Matthew Logan Vasquez
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Daniel Docherty
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:00
Coely
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Cigarettes After Sex
Melkweg, Amsterdam
20:15
Charlotte Haesen
Cultura, Ede
20:00
CCC Inc
Duycker, Hoofddorp
Call It Off
De Piek, Vlissingen
20:15
Bry
Doornroosje, Nijmegen
19:30
BluezzControl - Albumrelease
De Pul, Uden
20:15
Blaudzun
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Black-Bone / Rectum Raiders
De Peppel, Zeist
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Awkward I
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:30
Arlan Feiles
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:30
Andy Fairweather Low (Verplaatst)
Boerderij, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ambrose Akinmusire
Bimhuis, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Akula Rhythm Band
Poppodium Volt, Sittard
21:00
A TRIBUTE TO Oum Kolthoum, “DE STER VAN DE ORIENT”
Grounds, Rotterdam
23:00
5 Years Tangram: Natureboy Flako live
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 11 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
Yung Nnelg
Merleyn, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wunderbar Das Bierfest
Gelredome, Arnhem
20:15
Wende Snijders - Mens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
20:00
Twarres
Het Podium, Hoogeveen
17:00
Trio of Liberty (USA)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Torres
Bitterzoet, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
The Royal Engineers
Vorstin, Hilversum
20:15
The Fureys
van Beresteyn, Veendam
19:30
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
22:00
The Dust Bowl Drifters
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Dirty Denims
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
The Bootleg Sixties
De Muze, Noordwijk
20:00
The Blues Brothers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
16:30
Sweet Mary Jane
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
De Bosuil, Weert
Stephanie Struijk
Minard Schouwburg, Gent
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Songhoy Blues
BIRD, Rotterdam
20:00
Social Repose
Patronaat, Haarlem
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
19:00
Shapeshift Ensemble
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rumours of Fleetwood Mac
Effenaar, Eindhoven
20:00
Royal Blood
Lotto Arena, Antwerpen
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Rotterdam Deathfest 2017
Baroeg, Rotterdam
20:00
Rostam
Melkweg, Amsterdam
Roddy Woomble
Melkweg, Amsterdam