Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
Willemeen
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
dB's
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
21:30
P3
Purmerend
De Vasim
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theaterpand Weesp
Weesp
Diligentia
Den Haag
De Flux
Zaandam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Simplon
Groningen
Baroeg
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Willemeen
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pul
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Altstadt
Eindhoven
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
20:00
Fluor
Amersfoort
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Atak
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
De Unie
Rotterdam
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Meester
Almere
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:45
Pieterskerk
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
De Helling
Utrecht
21:00
't Ukien
Kampen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Atak
Enschede
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Effenaar
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Peppel
Zeist
20:15
De Weijer
Boxmeer
Musis
Arnhem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
Corneel
Lelystad
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Q-Factory
Amsterdam
vrijdag 17 november 2017
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
20:30
CaboCubaJazz
Bimhuis, Amsterdam
Call It Off
Metropool, Hengelo
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
De Staat
De Vasim, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
Feuerengel
Hedon, Zwolle
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Hallo Venray
De Pul, Uden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
20:00
Kenny B
Fluor, Amersfoort
19:30
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
Klangstof
Paard, Den Haag
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
19:00
Mammút
Melkweg, Amsterdam
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Mastodon
Melkweg, Amsterdam
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
De Meester, Almere
20:30
Miguel Zenón Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
23:45
Mood II Swing
Sugar Factory, Amsterdam
Mooon
Mezz, Breda
20:00
Moses Boyd Exodus / Thundercat
Paradiso, Amsterdam
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:45
Olga Vocal Ensemble
Pieterskerk, Utrecht
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
Paceshifters
De Helling, Utrecht
21:00
Pater Moeskroen
't Ukien, Kampen
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD
Atak, Enschede
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Quicksand
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Bibelot, Dordrecht
Ruben Hoeke Band
De Peppel, Zeist
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
Spinvis
Corneel, Lelystad
Status Quo
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Stephanie Struijk
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Streaming Rock Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
21:00
Sundays & Cybele
Q-Factory, Amsterdam