Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Mezz
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Boxtel
Boxtel
P60
Amstelveen
20:30
LOLA050
Groningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Metropool
Hengelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Reflektor
Liège
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
So What!
Gouda
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
C.C. Merksem
Merksem
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Corneel
Lelystad
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Musis
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Peppel
Zeist
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
013
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Atak
Enschede
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
't Ukien
Kampen
De Helling
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
19:45
Pieterskerk
Utrecht
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
De Meester
Almere
20:00
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
De Unie
Rotterdam
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
23:00
Atak
Enschede
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
V11
Rotterdam
Paard
Den Haag
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Fluor
Amersfoort
Dok6
Panningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
Altstadt
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Pul
Uden
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Willemeen
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Baroeg
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
vrijdag 17 november 2017
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Mezz, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
The Velvet Underground & Nico
P60, Amstelveen
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time
LOLA050, Groningen
The Mysterons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Kik
Grenswerk, Venlo
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
20:15
The Blues Brothers
De Molenberg, Delfzijl
Témé Tan
Reflektor, Liège
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt
So What!, Gouda
22:00
SweetKiss Momma
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Sundays & Cybele
Q-Factory, Amsterdam
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
20:00
Streaming Rock Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Stephanie Struijk
C.C. Merksem, Merksem
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Status Quo
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Spinvis
Corneel, Lelystad
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Ruben Hoeke Band
De Peppel, Zeist
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Quicksand
Melkweg, Amsterdam
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD
Atak, Enschede
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Pater Moeskroen
't Ukien, Kampen
Paceshifters
De Helling, Utrecht
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
19:45
Olga Vocal Ensemble
Pieterskerk, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Moses Boyd Exodus / Thundercat
Paradiso, Amsterdam
Mooon
Mezz, Breda
23:45
Mood II Swing
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Miguel Zenón Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
De Meester, Almere
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
Mastodon
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
19:00
Mammút
Melkweg, Amsterdam
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
Klangstof
Paard, Den Haag
19:30
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kenny B
Fluor, Amersfoort
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hallo Venray
De Pul, Uden
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
20:00
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Feuerengel
Hedon, Zwolle
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz