Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
Innocent
Hengelo
Metropool
Hengelo
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
23:00
Atak
Enschede
21:00
Atak
Enschede
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Nijend 24
Anderen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
Fluxus
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Piek
Vlissingen
21:00
KOFA
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Garage
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
14:30
De Pul
Uden
013
Tilburg
19:45
013
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
vrijdag 17 november 2017
Call It Off
Metropool, Hengelo
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time
LOLA050, Groningen
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
20:00
AmenRa
C.C. Strombeek, Grimbergen
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt
So What!, Gouda
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD
Atak, Enschede
22:00
SweetKiss Momma
't Rozenknopje, Eindhoven
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
Klangstof
Paard, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:15
The Blues Brothers
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mooon
Mezz, Breda
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Mezz, Breda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Trijntje Oosterhuis
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Streaming Rock Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Status Quo
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Bear's Den
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
23:45
Mood II Swing
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
5 Years Tangram
Melkweg, Amsterdam
21:00
Sundays & Cybele
Q-Factory, Amsterdam
20:30
CaboCubaJazz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Moses Boyd Exodus / Thundercat
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Quicksand
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mammút
Melkweg, Amsterdam
Mastodon
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
The Velvet Underground & Nico
P60, Amstelveen
20:00
Kenny B
Fluor, Amersfoort
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
De Meester, Almere
19:30
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Miguel Zenón Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Wende Snijders - Mens
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 november 2017
Leonie Meijer - Hier.
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
20:00
Magnacult
De Peppel, Zeist
20:15
Home Service (featuring John Kirkpatrick)
Fluxus, Zaandam
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:30
Sweet Mary Jane
Groote Weiver, Wormerveer
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
20:30
Fred Eaglesmith
Junushoff Theater, Wageningen
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
21:00
The Dubbeez
De Piek, Vlissingen
21:00
Massa / Razorblade Messiah
KOFA, Vlaardingen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Shishani
Theater de Garage, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:30
Dave Clarke / Wouter S
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yung Nnelg
EKKO, Utrecht
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clouseau
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Bing & Ruth
TivoliVredenburg, Utrecht
Alan Parsons Live Project
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
Kim Wilde
013, Tilburg
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
21:00
The Sum Of
Poppodium Volt, Sittard
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
21:00
Mammút
V11, Rotterdam
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
18:30
Celesterre / Epitaph / Officium Triste / Procession
Baroeg, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland