Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Metropool
Hengelo
Innocent
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
't Ukien
Kampen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Corneel
Lelystad
Reflektor
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
C.C. Merksem
Merksem
20:30
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Vasim
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Ledeltheater
Oostburg
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
21:30
P3
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
De Unie
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Pieterskerk
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Grenswerk
Venlo
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
De Bosuil
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Flux
Zaandam
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Brigant
Arnhem
Posttheater
Arnhem
vrijdag 17 november 2017
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Call It Off
Metropool, Hengelo
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Pater Moeskroen
't Ukien, Kampen
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
Spinvis
Corneel, Lelystad
Témé Tan
Reflektor, Liège
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
And So I Watch You From Afar
Muziekgieterij, Maastricht
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Stephanie Struijk
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
Warhaus
Annabel, Rotterdam
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
Vandenberg's Moonkings
013, Tilburg
20:00
Hallo Venray
De Pul, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Walid Ben Salim
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Olga Vocal Ensemble
Pieterskerk, Utrecht
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Paceshifters
De Helling, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Kik
Grenswerk, Venlo
The Mysterons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Ziggy Played Guitar - David Bowie Tribute
De Bosuil, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Vrienden Voor Het Leven
Oktoberhallen, Wieze
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
Ruben Hoeke Band
De Peppel, Zeist
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Feuerengel
Hedon, Zwolle
zaterdag 18 november 2017
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Spinvis
Fluor, Amersfoort
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Feuerengel
P60, Amstelveen
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Home & Away - MAYBE NOT + Wolf like me
Volta, Amsterdam
20:00
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem