Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
LantarenVenster
Rotterdam
Handelsbeurs
Gent
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Panama
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
DeLaMar
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Boodschap
Rijen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Papenstraattheater
Zwolle
12:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Paard
Den Haag
00:00
De Domijnen
Sittard
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Paard
Den Haag
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
Baroeg
Rotterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Rotown
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 31 oktober 2018
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Slaves
Handelsbeurs, Gent
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Novo Amor
Tolhuistuin, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
John Scofield Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Emma Ruth Rundle
Rotown, Rotterdam
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Het Park, Hoorn
12:30
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dark Sabbath
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Daniel Lohues
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
21:00
Christof van der Ven
Paard, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Buurman / Iris Penning / Jorick Bronius
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bon Jovi Hotel pakket - Van der Valk Nijmegen-Lent
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bon Jovi Hotel Pakket - Amrâth Belvoir
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
donderdag 01 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Wende Snijders - Mens
Paard, Den Haag
12:00
Weiyin Chen - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vinchenzo
Effenaar, Eindhoven
20:00
Villagers
La Madeleine, Brussel
Vader + Entombed A.D. + The Modern Age Slavery + Hellavista
Baroeg, Rotterdam
20:15
Turin Brakes
Luxor Live, Arnhem
20:00
Trevor Powers
Cinetol, Amsterdam
19:00
Treat + Dark Sky + Jessica Wolf
Oefenbunker, Landgraaf
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Story of GEORGE MICHAEL - Charly Luske
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Slackers
Bibelot, Dordrecht
The Pretty Things
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Osmonds
Gebr. De Nobel, Leiden
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Jamie Baum Septet+
Bimhuis, Amsterdam
The Human League
Effenaar, Eindhoven
20:00
The High Kings
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Bluebirds
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Suzan & Freek
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Splendid
Rotown, Rotterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rob Lamothe
Cacaofabriek, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht