Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:00
The Butcher Social Club
Amsterdam
13:00
Klokgebouw
Eindhoven
14:00
Meervaart
Amsterdam
14:30
Iduna
Drachten
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
P60
Amstelveen
19:45
Markant Uden
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Fluor
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Take Five
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Ma Kelly's
Frieschepalen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Meester
Almere
20:00
JKC Nirwana
Dronten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Flux
Zaandam
20:15
het Oude Kerkje
Oost- West- en Middelbeers
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium 't Beest
Goes
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BIRD
Rotterdam
Molen De Ster
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 03 november 2018
12:00
Ma Bessie and her Blues Troupe
The Butcher Social Club, Amsterdam
13:00
The Sound Of Revolution
Klokgebouw, Eindhoven
14:00
Eric Minh Cuong Castaing & 4WEST
Meervaart, Amsterdam
14:30
Holland Heavy Festival
Iduna, Drachten
16:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Preview: The King
Melkweg, Amsterdam
Michael Schenker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gers Pardoel
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Alvin és a Mokusok
Baroeg, Rotterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band XL
Paard, Den Haag
19:30
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
19:45
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht - Missions
Markant Uden, Uden
20:00
Josh Rouse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Level 42
013, Tilburg
Slaves
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Crystal Dream 25 years of Rock 'n Roll
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Procol Harum
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Luka Bloom
Luxor Live, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Avec
Simplon, Groningen
20:00
TakeRoot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Telekid Dj Gary Global and the 90’S NOW DJ-crew
De Spot, Middelburg
20:00
Wintersun
Fluor, Amersfoort
Chvrches
TivoliVredenburg, Utrecht
Judy Blank
De Helling, Utrecht
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Take Five, Venlo
20:00
Grace Carter
Melkweg, Amsterdam
20:00
Autumn Leaves - Montis, Goudsmit en Directie
Grenswerk, Venlo
20:00
Def Americans
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Secret Rule
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Black Bottle Riot
Ma Kelly's, Frieschepalen
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Eric Clayton & The Nine
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Yamantaka // Sonic Titan
Paard, Den Haag
20:00
Olden Yolk
Vera, Groningen
20:00
The Sore Losers
Paradiso, Amsterdam
Indochine
Paleis 12, Brussel
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Botanique, Brussel
20:00
Gellybooty
dB's, Utrecht
20:00
Paul de Munnik
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Michiel Borstlap - Georg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gé Reinders & Fanfare Eendracht Nieuwenhagerheide - Oetblaoze
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
philharmonie zuidnederland - Simone Lamsma straalt met Bruch
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brodsky Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maaike den Dunnen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maple
Cinetol, Amsterdam
20:00
Superclassics XL
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
20:00
Classic Albums: Chocolate Starfish & the Hotdog Flavoured Water
De Meester, Almere
20:00
Shades Of Deep Purple
JKC Nirwana, Dronten
Konstantin Wecker
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Magnacult / Onegodless / Seita
De Flux, Zaandam
20:15
Klezmajeur
het Oude Kerkje, Oost- West- en Middelbeers
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Curtis Harding
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De Zwanen en de anderen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
The Bluebirds
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vance Joy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Beatles Tribute - One After 909
De Peppel, Zeist
Turin Brakes
013, Tilburg
20:30
Seamus Blake/ Jesse van Ruller Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Robert Jon & The Wreck + In My Tree
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Claw Boys Claw
Podium 't Beest, Goes
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
JP Harris & The Tough Choices
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jacqueline Govaert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rolling Blackouts Coastal Fever
Tolhuistuin, Amsterdam
Echo & the Bunnymen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
I Compani - I Compani à Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thecolorgrey
BIRD, Rotterdam
Bedouine
Molen De Ster, Utrecht
Black Honey
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Rootsriders
Duycker, Hoofddorp
20:30
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Prince Tribute Band
De Speeldoos, Vught
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Flip Noorman - De Big One
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
20:30
Lakshmi - Adem
BREStheater, Brielle
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Julian Velard
Hedon, Zwolle