Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
19:30
Mezz
Breda
Grenswerk
Venlo
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
BREStheater
Brielle
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
De Schakel
Gilze
Theater De Omval
Diemen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Cinetol
Amsterdam
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Walhalla
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Paard
Den Haag
Catharinakapel
Harderwijk
21:30
So What!
Gouda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Studio A58
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Corneel
Lelystad
23:00
Klein Berlijn
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Paradox
Tilburg
Het Diekhuus
Middelharnis
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Café Trianon
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
De Meester
Almere
De Reggehof
Goor
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Hedon
Zwolle
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
vrijdag 01 december 2017
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Nick & Simon
De Basiliek, Veenendaal
20:30
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Neushoorn Legends: Albert Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
Navarone
Metropool, Hengelo
19:30
My Blue Van
Mezz, Breda
My Baby
Grenswerk, Venlo
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Mighty Oaks
Trix, Antwerpen
Midas / PALMSY
Melkweg, Amsterdam
21:00
Marzio Scholten / Thomas Pol
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
20:30
Martijn Fischer
Vorstin, Hilversum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Major League presents 25 years of RAM Records
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maan
Paard, Den Haag
20:15
Maaike Martens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Lucas Hamming
Hedon, Zwolle
Leonie Meijer - Hier.
De Schakel, Gilze
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
20:00
Leah Rosier
Sugar Factory, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
19:45
Kenny B
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Johnny Verger
Flora Theater Boskoop, Boskoop
John Bramwell
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jim White
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Jeangu Macrooy
Fluor, Amersfoort
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
Jan Akkerman
Altstadt, Eindhoven
20:00
Into the Arcane
The Saint, Eindhoven
20:00
Infloyd Play 'The Final Cut' en 'Animals'
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Husky Loops
Cinetol, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Mezz, Breda
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Happy Camper
Simplon, Groningen
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gangabella / Skating on Ice
Walhalla, Deventer
20:00
Gangabella / Skating on Ice
Walhalla, Deventer
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Freazzp EP Release
Paard, Den Haag
Folk Road Show
Catharinakapel, Harderwijk
21:30
Evil Empire Orchestra / Zorita
So What!, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
22:00
ENCORE 5 YEAR ANNIVERSARY
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Eek-A-Mouse
De Oosterpoort, Groningen
Dweezil Zappa / Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dope D.O.D.
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dool
Podium 't Beest, Goes
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
013, Tilburg
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
22:30
Day Out coverband
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
22:30
David Gogo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Danny Bryant
Iduna, Drachten
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Chris Dave and the Drumhedz
Paradiso, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
21:00
Call It Off
Corneel, Lelystad
23:00
BoterBoter
Klein Berlijn, Utrecht
20:00
Bo Saris
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Blaudzun
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Birth of Joy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Big One: Tribute to Pink Floyd
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Bettie Serveert
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Beatoven & Word Up!: Guilty Simpson
Dynamo, Eindhoven
20:00
Axel Flóvent
Simplon, Groningen
21:00
Awkward I
V11, Rotterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Paradox, Tilburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
23:00
Anne Feenstra Band
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Annahay
Café Trianon, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Aminé
Kavka, Antwerpen
20:00
Almere gaat vreemd
De Meester, Almere
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Alain Clark
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Hedon, Zwolle
zaterdag 02 december 2017
Zitakula
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Mertens Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:15
Venice
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam