Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Boodschap
Rijen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Café Rembrandt
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
ATLAS Theater
Emmen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
23:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
't Ukien
Kampen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
17:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Sojo
Leuven
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
15:00
Kulturhus
Ruurlo
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grand Theatre
Groningen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
De Flux
Zaandam
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
Bootstraat
Hasselt
20:30
Bimhuis
Amsterdam
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcafé Helmond
Helmond
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Baroeg
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 02 december 2017
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
De Boodschap, Rijen
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
CCC Inc
Cultura, Ede
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Sweet Mary Jane
Café Rembrandt, Leiden
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clouseau
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Boris
Burgerweeshuis, Deventer
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kim Churchill
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Alexander Von Schlippenbach Trio / Fish-Scale Sunrise
Bimhuis, Amsterdam
Navarone
Bibelot, Dordrecht
20:15
Daniël Wayenberg / Martin Oei
Beauforthuis, Austerlitz
Nick & Simon
ATLAS Theater, Emmen
Kali Uchis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Lights Out
Altstadt, Eindhoven
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
20:00
Album Release Orange Glow
't Ukien, Kampen
zondag 03 december 2017
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
16:30
Dar Williams with Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Morgan James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
20:00
Stillwave
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Grand East + Medicine Jet
Rotown, Rotterdam
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
20:00
50 jaar Pink Floyd in Nederland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
19:30
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yung Lean & Sad Boys
Melkweg, Amsterdam
Big One: Tribute to Pink Floyd
Markant Uden, Uden
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
Nausica
Gigant, Apeldoorn
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
Fink
De Oosterpoort, Groningen
Donnerwetter
De Flux, Zaandam
Stephanie Struijk
De Amer, Amen
20:00
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:30
Blue Guitars
Burgerweeshuis, Deventer
The Amity Affliction
Bootstraat, Hasselt
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
11:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
15:30
Ancient / Asagraum / Infinity
Baroeg, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Extreme
013, Tilburg
maandag 04 december 2017
Sevdaliza
Tolhuistuin, Amsterdam
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Belle Game
Sugar Factory, Amsterdam
22:15
Jim White
Paradiso, Amsterdam
20:30
Josh Ritter / Royal City
Paradiso, Amsterdam
Fink
Paard, Den Haag
21:00
Sheewawah (Jeroen Kant)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nick Oliveri - Death Acoustic
Muziekcafé Helmond, Helmond
John Bramwell
Merleyn, Nijmegen
19:30
Washed Out
Melkweg, Amsterdam
Nothing More
Melkweg, Amsterdam
20:00
Margaret Cho
Meervaart, Amsterdam
Pale Grey
Het Depot, Leuven
Oh Wonder
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Venice
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Novembers Doom
Baroeg, Rotterdam
Luis Fonsi
AFAS Live, Amsterdam
Alice Cooper
013, Tilburg
dinsdag 05 december 2017
20:00
Ibeyi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht