Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
P3
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:30
De Noviteit
Monster
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:00
Kruisweg Marum
Marum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:30
Music Club Kampen
Kampen
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Manifesto
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Club Oost
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Klos
Emmeloord
Theater De Kik
Elst
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
N9
Eeklo
20:00
Cafe de Gevangenpoort
Edam
20:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
19:00
Todo
Best
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
OT301
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vrijburcht
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
11:30
Panama
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
zaterdag 09 december 2017
21:15
Monsters of Rock
P3, Purmerend
21:00
Eefje De Visser
P3, Purmerend
20:30
Bo Saris / Boris
Groene Engel, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Moon Yard
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Pheromones
Xinix, Nieuwendijk
21:30
Sweet Mary Jane
De Noviteit, Monster
Awkward I
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:00
The Bruceband
Kruisweg Marum, Marum
20:00
K's Choice
Muziekgieterij, Maastricht
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:30
Fenn
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
18:00
Doomsday Celebration
Gebr. De Nobel, Leiden
Sue the Night
Neushoorn, Leeuwarden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Götterdämmerung / No More / Xtort
Oefenbunker, Landgraaf
21:30
Bløf
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Drukwerk2 met Harry Slinger
't Ukien, Kampen
20:00
Albert Hammond & Band
Manifesto, Hoorn
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Rumbones / Sick Pistons
Het Podium, Hoogeveen
20:00
D.A.V.E. The Drummer
Duycker, Hoofddorp
20:30
LEGENDS of ROCK Tribute Festival
Vorstin, Hilversum
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Rob Acda Award 2017-2018 - tweede voorronde
Patronaat, Haarlem
Spinvis
Patronaat, Haarlem
23:30
Spill Gold
Vera, Groningen
21:30
Meindert Talma presenteert: 'Je denkt dat het komt'
Vera, Groningen
20:30
Sarah-Jane
Simplon, Groningen
Tom Trago
Club Oost, Groningen
20:00
Batmobile
Simplon, Groningen
20:00
Stephanie Struijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Orange Glow / Stone In Egypt
De Klos, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Max Meser
Altstadt, Eindhoven
20:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
Come As You Are 2017
Effenaar, Eindhoven
17:00
Maarten Hogenhuis Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Birth of Joy
N9, Eeklo
20:00
Ruben Hoeke Band
Cafe de Gevangenpoort, Edam
20:30
Tim Vantol
Iduna, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leonie Meijer - Hier.
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Deeldelirium
Muziekpodium DJS, Dordrecht
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jett Rebel
Bibelot, Dordrecht
Dool
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
19:30
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Standup '69 / The Flying Tygers / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
British Invasion
Mezz, Breda
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
19:00
Beyond God
Todo, Best
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Jim White
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Ricky Koole
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Mega Piraten festijn
Gelredome, Arnhem
20:00
Omar Souleyman
Luxor Live, Arnhem
20:30
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pink Floyd Project
Orpheus, Apeldoorn
23:45
Joel Mull / Mirella Kroes
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Bong-Ra / Raxyor
OT301, Amsterdam
Tank and the Bangas
People's Place, Amsterdam
20:30
Keep an Eye – The Records
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Leven in het lied
Meervaart, Amsterdam
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
James Oesi
Vrijburcht, Amsterdam
The Christians
Q-Factory, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tom Grennan
Bitterzoet, Amsterdam
Destroyer
Tolhuistuin, Amsterdam
Golden Earring
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Amsterdamse Popprijs (finale)
Melkweg, Amsterdam
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
11:30
Taken
Panama, Amsterdam
Hayden Powell / Marzio Scholten
Concertgebouw, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Fischer
Fluor, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
20:30
Binke!
Paco Plumtrek, Almelo
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar