Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:30
Vera
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Spant!
Bussum
C.C. 't Gasthoes
Horst
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Verbeelding
Purmerend
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:30
Figi Theater
Zeist
14:00
Hedon
Zwolle
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Bosuil
Weert
15:00
Hedon
Zwolle
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
JJ Musichouse
Zoetermeer
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
Dominicus kerk
Amsterdam
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Gigant
Apeldoorn
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Café De Meister
Geleen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
20:00
Cafe Bluff
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:30
Vera
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Doelen
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
De Helling
Utrecht
zaterdag 09 december 2017
23:30
Spill Gold
Vera, Groningen
23:45
Joel Mull / Mirella Kroes
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 10 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater De Verbeelding, Purmerend
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:30
Marcus Baban
Figi Theater, Zeist
14:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
14:00
Yorick Stam biedt hoop in deze verwarrende tijden
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Finale Liet
Neushoorn, Leeuwarden
14:30
De Fermaatjes
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Band of Friends
De Bosuil, Weert
15:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
15:00
De T-Sessies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Stef Bos - Kern
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Jim White
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Phantom Elite
JJ Musichouse, Zoetermeer
15:00
Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
15:15
Photonen zingt Mariavespers van Claudio Monteverdi
Dominicus kerk, Amsterdam
15:30
Melbourne International Chamber Music Competition
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Veluwse Vuigheid
Gigant, Apeldoorn
16:00
Thijs van Leer
Vorstin, Hilversum
16:00
Night Viper (SWE)
Little Devil, Tilburg
16:00
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
16:00
Back to the Essence
Q-Factory, Amsterdam
16:15
Jasper Schalks
Gigant, Apeldoorn
19:00
Crown Of Thornz
Café De Meister, Geleen
19:30
Anneke van Giersbergen / Vuur
TivoliVredenburg, Utrecht
King Krule
Melkweg, Amsterdam
Kris Berry
Sugar Factory, Amsterdam
CKY
Hedon, Zwolle
20:00
K's Choice
013, Tilburg
20:00
Janne Schra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Annihilator / Death Angel / Testament
Patronaat, Haarlem
Gogol Bordello
Melkweg, Amsterdam
Charles Bradley & His Extraordinaires
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Hoeke Band
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jake La Botz
dB's, Utrecht
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Elliott Brood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ella Mai
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Bayou Mosquitos
Dassenakker Live, Houten
20:00
3JS: Acoustic Christmas
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Spinvis
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fay Claassen
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Blackbear
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tank and the Bangas
BIRD, Rotterdam
20:30
Axel Flóvent
Mezz, Breda
20:30
Santiago Lara
Bimhuis, Amsterdam
Maan
Rotown, Rotterdam
21:00
Kim Janssen
Hedon, Zwolle
21:00
Celebrating Otis! (I’m a Soulman band met o.a. Steffen Morrison)
Paradiso, Amsterdam
21:30
Otava Yo
Melkweg, Amsterdam
22:00
Tanika Charles
Paradiso, Amsterdam
maandag 11 december 2017
Oleta Adams
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Concertgebouw, Amsterdam
The Prodigy
013, Tilburg
19:30
HIM
Paradiso, Amsterdam
20:00
London Grammar
Lotto Arena, Antwerpen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:00
The Toasters
Cafe Bluff, Heerlen
20:00
Jerry Williams
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project
De Doelen, Rotterdam
20:00
Matthew Mole & Opposite The Other
TivoliVredenburg, Utrecht
CKY
De Helling, Utrecht
20:30
Janka Nabay & The Bubu Gang
Paradiso, Amsterdam
21:00
Thad Beckman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:30
Aldous RH / Das bisschen Totschlag
Vera, Groningen
dinsdag 12 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
Oleta Adams
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
De Doelen, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
London Grammar
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Blackbear
Melkweg, Amsterdam
19:15
Venice - Catharinakerk Eindhoven
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:00
HIM
013, Tilburg
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
DAN + SHAY
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oh Wonder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Música Temprana
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jo Harman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nazareth
Q-Factory, Amsterdam
20:00
TaxiWars
Nieuwe Nor, Heerlen
The Toasters
Simplon, Groningen
20:00
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag
20:00
Axel Flóvent
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Nick & Simon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Jake Isaac
De Helling, Utrecht