Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
19:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ahoy
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
Diligentia
Den Haag
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
Mezz
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Purmaryn
Purmerend
Melkweg
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Filmtheater Luxor
Zutphen
Paradiso
Amsterdam
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Zonnehuis
Amsterdam
18:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Metropool
Hengelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
dinsdag 13 november 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
MØ Forever Neverland World Tour: Chapter One
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Muziektheater Transparant
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
19:00
Lovebites
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: So Long Seven [CAN]
LOLA050, Groningen
20:00
Ladysmith Black Mambazo
TivoliVredenburg, Utrecht
Kataklysm + Hypocrisy + The Spirit
Neushoorn, Leeuwarden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Zimmer
Ahoy, Rotterdam
19:00
Halfnoise
Melkweg, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Donny Benét
Cinetol, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
20:30
Dave Holland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Car Seat Headrest
Vera, Groningen
Black Eyed Peas
AFAS Live, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:45
Beechwood
Merleyn, Nijmegen
20:00
Anastacia
013, Tilburg
woensdag 14 november 2018
20:00
Zoutmus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zienema: Tehran Taboo
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Young Gun Silver Fox
LantarenVenster, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Yellow Eyes
dB's, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tino Martin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Toasters
Mezz, Breda
21:00
The mudd
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
The Fureys
De Cammeleur, Dongen
20:00
The Four Tops / The Temptations
AFAS Live, Amsterdam
20:30
The Dire Straits Experience
Musis, Arnhem
The Decemberists
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Terence Blanchard E-Collective
Bimhuis, Amsterdam
20:00
SYML
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Stuttgarter Kammerorchester
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
19:00
School's out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sari Schorr
Spirit of 66, Verviers
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Racoon
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
Parquet Courts
Paradiso, Amsterdam
19:15
Opendag Salsalessen + Salsacafé
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nothing But Thieves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
19:00
Michel Leeb
Koninklijk Circus, Brussel
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Drommedaris, Enkhuizen
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Maribou State
Het Zonnehuis, Amsterdam
18:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Derksen - Keeps The Blues Alive
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jazzmeia Horn
TivoliVredenburg, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
James Brandon Lewis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Het Zesde Metaal
Luxor Live, Arnhem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glenn Hughes
Metropool, Hengelo
20:15
Flip Noorman - De Big One
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Escobar Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Dok6, Panningen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Donny Benét
Paard, Den Haag
21:00
Don McGlashan
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
de Roovers & Muziektheater Transparant - Het bezoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch