Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Theater Dina
Dedemsvaart
Beauforthuis
Austerlitz
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Radstake
Heelweg
21:00
Club Jazz & Pop
Andijk
14:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bosuil
Weert
18:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Witkamp
Laren
20:00
Dokbox
Gent
23:00
Atak
Enschede
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
PIP
Den Haag
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Hedon
Zwolle
EKKO
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
23:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
21:15
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Duif
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De School
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
16:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cafe Rocks
Enschede
Atak
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
zaterdag 23 december 2017
20:30
Orange Skyline
Podium Victorie, Alkmaar
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cappella Pratensis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 24 december 2017
23:00
Moksi / Yellow Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
An Easy Sunday (special edition/pre-christmas)
Grounds, Rotterdam
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Yellow Claw
Effenaar, Eindhoven
15:00
Jhilani wijsman
PopEi, Eindhoven
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
Iduna, Drachten
Stephanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
Alternatieve Kerstnacht
Beauforthuis, Austerlitz
23:45
BOSS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 25 december 2017
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bökkers
De Radstake, Heelweg
21:00
Ruben Hoeke Band
Club Jazz & Pop, Andijk
14:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 december 2017
The Marley Experience
De Bosuil, Weert
18:00
Bootleg Betty / BZB / Dos Paulos / Wipneus en Pim
De Pul, Uden
20:00
Kots Op Kerst XII met o.a. Bluewaffle Sauerkraut
Little Devil, Tilburg
21:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Livity
Ahoy, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
23:00
House Classix
Doornroosje, Nijmegen
Bökkers
Witkamp, Laren
20:00
Eefje De Visser
Dokbox, Gent
23:00
Basic Grooves | Steve Rachmad
Atak, Enschede
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tom Trago
PIP, Den Haag
15:00
Jules de Corte - Lied van mijn vader II - Ernst de Corte & Guus Westdo
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Au Moins
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ik ben mijn lied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 27 december 2017
20:15
Symfo Classics ll
Hedon, Zwolle
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
23:00
Fusebox
Vorstin, Hilversum
20:30
Another Journey
Cacaofabriek, Helmond
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:15
Pannenkoekenfestival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
My Blue Van
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
King Automatic
Mezz, Breda
20:30
Han Bennink / Irène Schweizer
Bimhuis, Amsterdam
The Marley Experience
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 28 december 2017
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Hedon, Zwolle
21:15
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
Nele Needs A Holiday
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Ahoy, Rotterdam
20:00
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
Brotherhood Squad / Jacin Trill
Merleyn, Nijmegen
The Marley Experience
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rick Nolov Band
Nieuwe Nor, Heerlen
21:30
De Nachtwinkel / Esther de Jong
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:15
Abba Gold - The Christmas Special Show
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Mala Vita Afscheidstour
Paard, Den Haag
23:45
Slimzos in the Dam
Melkweg, Amsterdam
21:30
Ballongezelschap
Paradiso, Amsterdam
20:30
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Sugar Factory, Amsterdam
Tom Trago
De School, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gonsofus
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 december 2017
20:30
Kris Berry
Hedon, Zwolle
Paceshifters
Hedon, Zwolle
21:00
Gonsofus
Stathe, Utrecht
20:00
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Marley Experience
De Pul, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lievekamp, Oss
Orange Skyline
Merleyn, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tribute to Dire Straits by Boom like that!
Vorstin, Hilversum
16:30
Tribute to The Rolling Stone by Flight
Vorstin, Hilversum
20:00
Høken met The Heinoos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
The Charm The Fury
Atak, Enschede
Lemmy Lives 2 (A Motörhead Memorial)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Imitallica
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:00
Free (ex Have Heart)
Dynamo, Eindhoven
Knight Area
Bibelot, Dordrecht