Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bitterzoet
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
JK2470
Retie
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Nederlandse Hervormde Kerk
Hollum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
21:00
N.H. Kerk
Heino
Effenaar
Eindhoven
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
De Meester
Almere
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:45
Simplon
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Theaterloods
Apeldoorn
De Boodschap
Rijen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Doornroosje
Nijmegen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Boerderij
Zoetermeer
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
22:30
So What!
Gouda
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Posttheater
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Werft
Geel
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:15
Nieuwe Nor
Heerlen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz
Breda
Theater de Mythe
Goes
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Grenswerk
Venlo
zaterdag 17 november 2018
The Slackers
Bitterzoet, Amsterdam
13:00
The Race Cinekid
Meervaart, Amsterdam
19:30
the obsCURE / Underviewer
JK2470, Retie
20:00
The Human League
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
The Holydrug Couple
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Fureys
C.C. Den Blank, Overijse
19:30
The Burning Cold Over Europe 2018: Omnium Gatherum + Wolfheart + 1
Baroeg, Rotterdam
20:15
The Bluebirds
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Tangarine
Nederlandse Hervormde Kerk, Hollum
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sweat 'n Wild Festival feat. Black Silence / Crazed / Resurrect Tomorr
dB's, Utrecht
20:00
Sven Hammond
Luxor Live, Arnhem
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
23:30
Suffering Quota
Vera, Groningen
21:00
Stormrider
De Bosuil, Weert
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Stereo Naked
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Stephen Fearing
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
21:00
Steely Fan
N.H. Kerk, Heino
Splendid
Effenaar, Eindhoven
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Siglo XX
De Peppel, Zeist
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Salsa in Concert: Timbazo
De Meester, Almere
22:00
r_AWunion
P60, Amstelveen
20:00
Rootsriders
Manifesto, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:45
Rico & Sticks
Simplon, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Pitou
Statenzaal, Zwolle
20:00
Pitou
Statenzaal, Zwolle
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Figi Theater, Zeist
23:00
PIÑA
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pieternel
De Theaterloods, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Philharmonie Zuidnederland - TEMKO: Darkness rises
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Pete Murray
De Helling, Utrecht
20:15
Paul de Munnik
Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
20:00
Nederpop Classics
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Mexican Surf / Tony Clifton
Patronaat, Haarlem
21:00
Memphis Maniacs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Maxfest071
Gebr. De Nobel, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Marc O'Reilly
Hedon, Zwolle
20:30
Made in Belgium
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
LUX ft. ABSTRACT
Hedon, Zwolle
23:00
LUX
Hedon, Zwolle
20:00
Luka Bloom
Het Depot, Leuven
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
22:30
Lekker Raven Ouwe!
So What!, Gouda
20:30
Leif de Leeuw Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Lavalu - Solitary High
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Lakshmi - Adem
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
KNARS
Iduna, Drachten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
C.C. De Werft, Geel
Johan
Podium Victorie, Alkmaar
Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Jennie Lena
Gigant, Apeldoorn
19:00
JazzOUT!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:15
JazzOUT!
Nieuwe Nor, Heerlen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jane Willow
Mezz, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jacin Trill
Grenswerk, Venlo