Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sound Dog
Breda
06:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bimhuis
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Corneel
Lelystad
17:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
Metropool
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Mezz
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cinetol
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Dynamo
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
La Madeleine
Brussel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cinetol
Amsterdam
De Kubus
Lelystad
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 18 november 2018
20:15
John Parish
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ike Willis / ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
06:00
his dark elements
Sugar Factory, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ghost-Note
BIRD, Rotterdam
Fools Garden
Vorstin, Hilversum
19:00
Engel (NL)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Spiegel, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
Danko Jones
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Dana Fuchs
De Spot, Middelburg
20:00
Dan Stuart / Jon Dee Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
Chicuelo & Marco Mezquida
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Charm Designer
The Cave, Amsterdam
20:00
BOT speelt PLAAT
Mezz, Breda
Bob Wayne
Corneel, Lelystad
17:00
Bob Dylan Approximately
Grenswerk, Venlo
18:00
BOB
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Birdpen
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Bill Laurance Project
Amstelkerk, Amsterdam
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Austin Miller / Juneville
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
18:30
Alex Roeka
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
20 Jaar BitterSweet
Metropool, Hengelo
maandag 19 november 2018
22:00
The Last Bandoleros
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Frights
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
SAXXON - Cheeky Monday
Melkweg, Amsterdam
19:00
Quiz’m
Mezz, Breda
Pete Murray
De Oosterpoort, Groningen
Parcels
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nadia Struiwigh / Orson Hentschel / Ricardo Donoso
Merleyn, Nijmegen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mansionair
Melkweg, Amsterdam
19:00
Kedi Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kandace Springs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
FRIGS
Cinetol, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Kleine Komedie, Amsterdam
Danko Jones + Support: Prima Donna
Burgerweeshuis, Deventer
Cowboy Junkies
Paard, Den Haag
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
Barns Courtney
Paradiso, Amsterdam
As It Is
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 20 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wand
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Vera Sola
Paradiso, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tom Misch
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater Geert Teis, Stadskanaal
The Analogues
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Talib Kweli
Melkweg, Amsterdam
20:00
Systyr 'Skin-'Nerd
Spirit of 66, Verviers
20:00
Sigrid
La Madeleine, Brussel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Maya Fridman, cello solo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Lolo Zouaï
Paradiso, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Screamin' Rebel Angels [US] + Support
LOLA050, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Klaus Johann Grobe
Cinetol, Amsterdam
Kim Wilde
De Kubus, Lelystad
20:30
Kadinja / The Algorithm
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jungle
Doornroosje, Nijmegen
20:15
JP Harris & The Tough Choices
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
John Grant
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
20:00
Gus G.
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Doe Maar
Paard, Den Haag
20:00
De Wëreldbänd - Släpstick
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Bring Me The Horizon
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Blue my mind
Vera, Groningen
20:00
Blac Rabbit
Sugar Factory, Amsterdam
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Avec
Melkweg, Amsterdam
woensdag 21 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer