Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
So What!
Gouda
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Capitole
Gent
De Eendracht
Gemert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
De Middenstip
Epe
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Holland Casino Enschede
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Bibelot
Dordrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
STECK
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium 104
Beverwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
18:00
Oma Ietje
Amsterdam-Zuidoost
23:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
De Bosuil
Weert
00:00
Den Bolder
Waspik
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
vrijdag 30 november 2018
Roxeanne Hazes
So What!, Gouda
20:30
EUT
Podium 't Beest, Goes
20:00
Jasper Steverlinck
Capitole, Gent
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Eendracht, Gemert
The Bentleys - To Liverpool and back
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Chazzy Green & Band
De Middenstip, Epe
20:00
Faico
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Wilminktheater, Enschede
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Enschede, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
iPendejo!
Altstadt, Eindhoven
20:00
Rootsriders - Marley Meets The 60's
Effenaar, Eindhoven
Alex Roeka - En toen ineens
Parktheater, Eindhoven
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Davina Michelle
Bibelot, Dordrecht
20:45
DansPaleis Van Kooten
Bibelot, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
20:30
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Micah P. Hinson
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kittiwake
Paard, Den Haag
20:15
The Royal Conservatoire Big Band
Theater Dakota, Den Haag
Blaudzun
Paard, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater De Veste, Delft
20:00
Engel (NL) / R-Vii
STECK, Delft
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
DeWolff
Mezz, Breda
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Chassé Theater, Breda
19:30
Boo!
Mezz, Breda
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Rock & Blues Night
Podium 104, Beverwijk
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Leafs
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Schaffelaartheater, Barneveld
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Musis, Arnhem
20:00
Certain Animals / The Silverfaces
Luxor Live, Arnhem
Naglfar (swe) + Schammasch (ch) + Anomalie (at) Exclusieve Nl Show
Willemeen, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
20:30
Suzan & Freek
Gigant, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Dillewijn, Ankeveen
18:00
Matteo Myderwyk / Soultrash
Oma Ietje, Amsterdam-Zuidoost
23:30
Jeroen van Koningsbrugge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Devotchka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Philip Catherine/Bert Joris & West Coast Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
20:00
4U: A Symphonic Celebration of Prince
AFAS Live, Amsterdam
Patrick Watson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Denzel Curry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Beak> / Spill Gold
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Splendid
Melkweg, Amsterdam
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wet
Cinetol, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Anthony B.
P60, Amstelveen
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Overslept
Fluor, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
20:15
Jurgen Burdorf / Richard Hallebeek / Simone Croes
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
30+ Dance Classics Party: Gerard Ekdom
De Meester, Almere
20:30
Rilan & The Bombardiers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
MC50
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Gruppo Sportivo
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 december 2018
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
19:45
Nielson
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Zaantheater, Zaandam
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
00:00
Tania Kross - Kross2000
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Glow: Cry / Jiri11
Kroepoekfabriek, Vlaardingen