Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Iduna
Drachten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Theater Dina
Dedemsvaart
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
De Knoet
Aarschot
20:00
Munttheater
Weert
20:30
dB's
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Musicon
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
14:45
Theater De Veste
Delft
11:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zondag 04 februari 2018
15:00
Massada
Iduna, Drachten
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Frank Blueka
Theater Dina, Dedemsvaart
14:00
Matinee: Robsjop
PlusEtage, Baarle-Nassau
17:30
Kristina Fuchs - Linden
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Otis Gibbs
Luxor Live, Arnhem
16:15
February Moon
Gigant, Apeldoorn
20:00
Meat Wave
Kavka, Antwerpen
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
21:00
Joe Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Carmen Consoli
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Inon Barnatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
KRUPA & the Genes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 05 februari 2018
20:00
In Aetherium / Lucifericon / Soulburn
Baroeg, Rotterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
The Bootleg Beatles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur en Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:00
Joe Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Belle and Sebastian
De Roma, Antwerpen
19:30
The Menzingers
Trix, Antwerpen
22:00
Sextile
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mandolin Orange
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
SYML
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
Ntjam Rosie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sarah-Jane
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Otis Gibbs
De Knoet, Aarschot
dinsdag 06 februari 2018
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
20:30
DBUK
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Magnapop
Bootstraat, Hasselt
20:15
Nick & Simon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Morgan Heritage
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
Accept
Effenaar, Eindhoven
20:00
Galantis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:00
Hollywood Undead
Trix, Antwerpen
22:00
Gus Dapperton
Paradiso, Amsterdam
20:00
Illa J
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peach Pit
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Otis Gibbs
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 februari 2018
Nick & Simon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Magnapop
Little Devil, Tilburg
19:00
Kaia Kater
013, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:00
Stef Bos - Kern
De Meenthe, Steenwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Otis Gibbs
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mikhail Pletnev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Boo!
Musicon, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
20:30
Karsu
Podium Hoge Woerd, De Meern
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Eric Vloeimans & Will Holshouser
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Henk Kraaijeveld
Bimhuis, Amsterdam
Khalid
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Binkbeats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam