Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hedon
Zwolle
21:15
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Zwerver
Oostende
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
30CC/Predikherenkerk
Leuven
20:00
013
Tilburg
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:00
Spetters
Zoetermeer
21:30
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
22:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Reimerswaal
Rilland
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
14:00
Plato
Leiden
18:30
Patronaat
Haarlem
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
donderdag 22 februari 2018
20:00
3J'S
Paard, Den Haag
20:00
Catfish
Paard, Den Haag
19:30
Raise the Ace
Paard, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aynur - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Buying the Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Son Lux
Melkweg, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
21:00
Barbagallo
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Chainsmokers
Lotto Arena, Antwerpen
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
As It Is
Kavka, Antwerpen
20:00
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
20:00
STROHM
Hedon, Zwolle
21:15
Fire!
EKKO, Utrecht
20:30
Afterpartees
Effenaar, Eindhoven
19:00
The Front Bottoms
Dynamo, Eindhoven
Jacqueline Govaert
Doornroosje, Nijmegen
Kensington
Doornroosje, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:30
Her's
De Zwerver, Oostende
20:00
BEAUX
De Spot, Middelburg
20:00
Kjetil Mulelid Trio
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
Danny Vera
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Adam & The Relevants / Frank / Yip Roc
dB's, Utrecht
Randy Newman
Concertgebouw, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
The Tasteless Gentleman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Afterpartees
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
The Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Stef Bos - Kern
30CC/Predikherenkerk, Leuven
20:00
De Kift
013, Tilburg
21:00
Aidan / Gildor / Glenn Foreman / Harold K / Rose Marin
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 23 februari 2018
Kendrick Lamar
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Zaantheater, Zaandam
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
Karsu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Knight Area
Willemeen, Arnhem
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Russ
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Jacqueline Govaert
Vera, Groningen
20:00
Jhené Aiko
Trix, Antwerpen
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Stephanie Struijk
Theater in de Steeg, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mamas Gun
Sugar Factory, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:00
Fleeky Friday met Famke Louise
Spetters, Zoetermeer
21:30
Cookhouse / Will Whisson
So What!, Gouda
20:30
BEAUX / Kita Menari
Simplon, Groningen
20:00
Bugge Wesseltoft
Simplon, Groningen
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Maaike Ouboter
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Analogues - The White Album
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lady Sings the Blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
De Likt
Rotown, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
20:00
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
21:30
Bruut! / Steffen Morrison / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Her's
Podium Asteriks, Leeuwarden
14:00
Stephanie Struijk
Plato, Leiden
18:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
23:30
The Black Madonna
Paradiso, Amsterdam
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shakey Graves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Barbagallo
Neushoorn, Leeuwarden
Eefje De Visser
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert