Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
15:30
De Bosuil
Weert
18:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
15:30
Roepaen
Ottersum
20:30
De Zwerver
Oostende
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
15:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
Duycker
Hoofddorp
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
13:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Paard
Den Haag
15:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Amstelkerk
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
De Spot
Middelburg
20:30
AINSI
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Botanique
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kopstootbar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 24 februari 2018
Danny Vera
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Meesterlijk Metaal XXVII
De Meester, Almere
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:00
Boris Werner / De Sluwe Vos / Michel De Hey
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Skotwal
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Taurus Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Hommage aan George Harrison
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 25 februari 2018
14:30
SoulworkXx
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Sweet Bourbon & The Bourbonnettes
Grand Cafe Carambole, Winschoten
15:30
Catfish / Joost de Lange / The Stevie Nimmo Trio
De Bosuil, Weert
18:00
Ben Heights
Grenswerk, Venlo
20:15
Loney Dear
De Helling, Utrecht
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rhapsody Queen
De Pul, Uden
15:00
Van Talud
Porgy en Bess, Terneuzen
16:00
Moo Sessions #14 // Esther de Jong
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jodymoon - All is Waiting
Theater Walhalla, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday: Red Herring
Grounds, Rotterdam
15:30
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
20:30
The Molochs + Danny Blue & The Old Socks
De Zwerver, Oostende
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
C.C. Achterolmen, Maaseik
15:00
Rhapsody Queen
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
Damnations Day / POEM
Duycker, Hoofddorp
18:00
Stage Experience Februari 2018 #1/1
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Reminder
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Son of Town Hall
Huistheater De Steenakker, Haps
The Babe Rainbow
Patronaat, Haarlem
20:30
Vreemde Kostgangers
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Erwin Rommert Weerstra / Matteo Costanzi
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Naked Song apresents... Stef Kamil Carlens
Effenaar, Eindhoven
19:00
Backtrack
Dynamo, Eindhoven
13:00
Nieuw akoestisch Peil
PopEi, Eindhoven
12:00
Hamlet Piano Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Joke Bruijs / The Ramblers
Cultura, Ede
20:00
Dayna Kurtz
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Heroes: Grandmaster Flash
Paard, Den Haag
15:00
Hans Braber Trio ft. Patricia Wisse
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
RY X
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Clouseau
Chassé Theater, Breda
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
16:15
Sheewawah
Gigant, Apeldoorn
20:30
Fred Frith Solo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Adam Barnes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lecrae
Tolhuistuin, Amsterdam
Samba Sunday
Paradiso, Amsterdam
19:00
Hak Baker
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Amartey
Melkweg, Amsterdam
15:30
Matangi Kwartet
Amstelkerk, Amsterdam
15:00
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
maandag 26 februari 2018
20:30
Bugge Wesseltoft
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
Randy Newman
De Doelen, Rotterdam
21:00
Here Lies Man
Merleyn, Nijmegen
20:00
Omri Tindal
Vorstin, Hilversum
20:00
Dayna Kurtz
Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Luka
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Susanne Sundfør
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slow Leaves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Catfish
Paradiso, Amsterdam
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Clouseau
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dodie
Sugar Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 februari 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Khruangbin
EKKO, Utrecht
20:00
John Smith / Robyn Hitchcock & The Venus 3
TivoliVredenburg, Utrecht
Saxon
013, Tilburg
19:30
Dj CO2 / Justin Sullivan
Baroeg, Rotterdam
20:15
Dire Straits’ Brothers in Arms / Erwin Nyhoff / Marcel de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Stukafest afterparty
De Spot, Middelburg
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
AINSI, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Phil Campbell And The Bastard Sons
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Here Lies Man
Botanique, Brussel
Kendrick Lamar
Sportpaleis, Antwerpen
Elbow
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Loney Dear
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Petit Biscuit
Paradiso, Amsterdam
20:00
EP Release Jasper Schalks
Kopstootbar, Amsterdam
20:00
Alice Boman
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Public Access TV
Paradiso, Amsterdam
RY X
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Rhapsody
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 28 februari 2018
20:30
Michael Landau Liquid Quartet
Boerderij, Zoetermeer