Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Baroeg
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
Alter Schlachthof
Eupen
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
22:30
013
Tilburg
013
Tilburg
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
23:00
Utopia Cascade
Zoeterwoude
20:00
Trix
Antwerpen
18:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
12:30
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
21:30
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Musykfabryk
Heerenveen
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Mansion24
Apeldoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
21:30
LOLA050
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Le Forum
Liège
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:30
Iduna
Drachten
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
vrijdag 23 februari 2018
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Louis The Child
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jure Pukl Doubtless Feat Melissa Aldana, Joe Sanders, Gregory Hutchins
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Faith: A Tribute to George Michael
Bibelot, Dordrecht
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Bibelot, Dordrecht
Tim Akkerman sings The Boss
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jeff Heijne, Bea Andrés: Flamenco-Gitaar, Cello & Bas
Beauforthuis, Austerlitz
The Midnight Ghost Train
Baroeg, Rotterdam
The Dawn Brothers
Altstadt, Eindhoven
Millionaire
Alter Schlachthof, Eupen
Andre Hazes Jr. / Django Wagner / Henk Dissel / John de Bever / John W
Ahoy, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
22:30
Dr. Lektroluv presents Elektric World
013, Tilburg
Kensington
013, Tilburg
zaterdag 24 februari 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Zsa Zsa Su!
Ziggo Dome, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:15
Taurus Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Hommage aan George Harrison
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Saskia Laroo Band
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
PopPunkFest
Vorstin, Hilversum
23:30
OOO
Vera, Groningen
22:00
The Babe Rainbow
Vera, Groningen
23:00
Wazig met Famke Louise
Utopia Cascade, Zoeterwoude
20:00
Rhapsody
Trix, Antwerpen
18:30
Charles Henri Maulini / David Ahlen / Fieldhead
Trinitatiskapel, Dordrecht
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Silje Nergaard
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Karsu
Theater De Veste, Delft
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
Pink Floyd Project
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
Danny Vera
Theater de Griffioen, Amstelveen
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Vreemde Kostgangers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Komatsu
The Jack, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Clean Pete
Sugar Factory, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
'Star'. The Lating Side of Earth, Wind & Fire
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
23:00
Boris Werner / De Sluwe Vos / Michel De Hey
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Skotwal
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Xavier Pamplona Septet
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Stephanie Struijk
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
12:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
Kensington
Paard, Den Haag
21:30
Ali B met Live band
P3, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Rhapsody Queen
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Blues & Roots Night: Baker & Ford / H.O.S. / T-99
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tjens Matic
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
philharmonie zuidnederland: Dmitri Liss eert Sibelius, Stian Westerhui
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: The Goon Mat & Lord Benardo
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
From The Heart / Krupskaya / Massive Assault / My Minds Mine / Swim or
Musykfabryk, Heerenveen
20:00
A Song Journey
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Colorwave / The Interns
Metropool, Hengelo
20:30
The Pilgrims
Metropool, Hengelo
23:30
Rayan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Barbagallo
Melkweg, Amsterdam
19:30
Frank McComb
Melkweg, Amsterdam
17:00
Stephanie Struijk
Mansion24, Apeldoorn
21:00
Mad Dogs & English Band
Manifesto, Hoorn
21:30
10e Editie Blues Tour Groningen: Matt T Mahony
LOLA050, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Keen'V
Le Forum, Liège
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Non-Alignment Pact / Palais Ideal
J.C. De Bunker, Gemert
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Iduna, Drachten
20:00
Broederliefde
Het Depot, Leuven
20:00
Get Lit - met o.a. Dani, Rollàn en Sepa
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Oghene Kologbo OKB
Grounds, Rotterdam