Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
20:30
AINSI
Maastricht
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Botanique
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
EKKO
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kopstootbar
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schuur
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bootstraat
Hasselt
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
14:30
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
maandag 26 februari 2018
20:00
Dayna Kurtz
Patronaat, Haarlem
dodie
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bugge Wesseltoft
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Omri Tindal
Vorstin, Hilversum
dinsdag 27 februari 2018
Saxon
013, Tilburg
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
AINSI, Maastricht
19:30
Dj CO2 / Justin Sullivan
Baroeg, Rotterdam
20:30
Loney Dear
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Here Lies Man
Botanique, Brussel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Stukafest afterparty
De Spot, Middelburg
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Khruangbin
EKKO, Utrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
RY X
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
EP Release Jasper Schalks
Kopstootbar, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
Elbow
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Rhapsody
Melkweg, Amsterdam
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Petit Biscuit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Public Access TV
Paradiso, Amsterdam
Phil Campbell And The Bastard Sons
Patronaat, Haarlem
20:15
Dire Straits’ Brothers in Arms / Erwin Nyhoff / Marcel de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
Kendrick Lamar
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alice Boman
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
20:00
John Smith / Robyn Hitchcock & The Venus 3
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 28 februari 2018
21:00
Matthew Logan Vasquez Tio (USA)
't Rozenknopje, Eindhoven
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rex Orange County
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Khruangbin
BIRD, Rotterdam
20:30
Michael Landau Liquid Quartet
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Public Access TV
Bootstraat, Hasselt
21:00
Orchestre Partout
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Iamx
De Helling, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pia Douwes
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniel Docherty
Doornroosje, Nijmegen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
John Smith
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Dayna Kurtz
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
dodie
La Madeleine, Brussel
Aurora
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gary Lucas
Melkweg, Amsterdam
20:00
Phil Campbell And The Bastard Sons
Metropool, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:15
I Muvrini
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Rhapsody
Neushoorn, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stathe Sessie: BEAUX + Kita Menari
Stathe, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
20:30
Candy Dulfer
TivoliVredenburg, Utrecht
Randy Newman
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Cindy Wilson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Loney Dear
Vera, Groningen
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard
Vooruit, Gent
20:00
Franz Ferdinand
Vorst Nationaal, Brussel
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Wilminktheater, Enschede
The Killers
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 01 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Ibeyi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Café Boedapest
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Niño de Elche
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Lee Ranaldo
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mannen van 410
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Death From Above 1979
Botanique, Brussel
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dayna Kurtz
C.C. Breughelzaal, Bree
The Kik - Hertaalt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eefje De Visser
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
A Little Late
Café The Pocket, Katwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Nieuwe Kolk, Assen