Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Groene Engel
Oss
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
17:30
Grounds
Rotterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Effenaar
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
Vera
Groningen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Bosuil
Weert
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Cultura
Ede
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C. Stroud
Putten
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Music Club Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Griffioen
Amstelveen
N9
Eeklo
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De X
Leiden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
V11
Rotterdam
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
21:00
Paard
Den Haag
23:00
013
Tilburg
J.C. De Klinker
Aarschot
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Willem
Papendrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Sneek
Sneek
19:00
Rendezvous
Maastricht
20:30
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Drommedaris
Enkhuizen
22:00
Club Fix
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 23 maart 2018
20:00
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
Barry Hay Flying V Formation
Groene Engel, Oss
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:00
Amy Shark
Trix, Antwerpen
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Absolutely Floyd
Paard, Den Haag
19:00
5 Seconds of Summer
Trix, Antwerpen
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
zaterdag 24 maart 2018
20:00
Zuid-Afrika - Antjie Krog
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Yori Swart
Podium Victorie, Alkmaar
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
23:30
YallahYallah
Melkweg, Amsterdam
20:00
Xing Popcore
Bibelot, Dordrecht
20:30
Wiley
BIRD, Rotterdam
17:30
WHO IS YOU
Grounds, Rotterdam
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
De Peppel, Zeist
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Vlek
PlusEtage, Baarle-Nassau
Vive La Fête
Effenaar, Eindhoven
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
20:00
Unstoppable Force
De Meester, Almere
Triptides
Vera, Groningen
20:00
Trashcan
The Jack, Eindhoven
20:00
Trammeland
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tim Knol
De Spot, Middelburg
20:00
Them Dirty Roses
De Bosuil, Weert
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
The Nits
Cultura, Ede
20:00
The Nagash Ensemble
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The Nagash Ensemble
De Nieuwe Kerk, Den Haag
The Kik - Hertaalt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
The Ex
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Dawn Brothers
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Bootleg Sixties
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
The Alarm
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Adele Project
van Beresteyn, Veendam
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
21:00
Roxeanne Hazes
Cacaofabriek, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
20:00
Rome
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ray Fuego
Paradiso, Amsterdam
21:00
Pink Floyd Project
Music Club Kampen, Kampen
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Kernel
N9, Eeklo
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
Paul de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Page Down + Mxrcxl
Altstadt, Eindhoven
21:00
Ornina Ensemble
De X, Leiden
20:00
Orgel Vreten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
20:00
No Age
Beursschouwburg, Brussel
20:30
Niekse
Cafe Averechts, Utrecht
21:00
New Wave City, Simple Minds Editie
Paard, Den Haag
23:00
Netsky
013, Tilburg
Nele Needs A Holiday
J.C. De Klinker, Aarschot
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Mona Mur feat. En Esch (ex-KMFDM) Bettina Köster (Malaria!)
Botanique, Brussel
20:00
Memphis Maniacs
Neushoorn, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
17:00
Mannen van Naam
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Mango Zabba
Stathe, Utrecht
20:00
MadNes Pre-party
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: Pearl Jam, Tribute by Once
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Sneek, Sneek
19:00
Latifah
Rendezvous, Maastricht
20:30
Lakshmi / LGHTNNG
Simplon, Groningen
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Karsu Dönmez
TivoliVredenburg, Utrecht
JW Roy
Drommedaris, Enkhuizen
22:00
Josylvio / Latifah
Club Fix, Tilburg
20:00
Jonathan Wilson
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray