Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Xinix
Nieuwendijk
Zaantheater
Zaandam
't Zwaantje
Deest
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Anna Amstelveen
Amstelveen
Beauforthuis
Austerlitz
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Grote Post
Oostende
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
CHV Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Bosuil
Weert
De Groene Zwaan
De Rijp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
De Roma
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
Der Aa-theater
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dorpshuis Renesse
Renesse
Duycker
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Ethias Arena
Hasselt
Extrapool
Nijmegen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
Fort33
Leusden
Gelredome
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Grounds
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Het Hijgend Hert
Breda
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Het Trefpunt
Warmond
Hoftheater
Raalte
Immanuëlkerk
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Kennemer Theater
Beverwijk
Koepeltheater
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Laurenskerk
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lovelee
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Mahogany Hall
Edam
Margarethakerk
Norg
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
vrijdag 27 maart 2020
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
Ruben Annink
Tolhuistuin, Amsterdam
Hans Dulfer
Vera, Groningen
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 28 maart 2020
Stacie Collins
't Zwaantje, Deest
Chef'Special
013, Tilburg
Pentatonix
AFAS Live, Amsterdam
Oldenhermanns
Agnietenhof, Tiel
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
Hooverphonic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Beauforthuis, Austerlitz
Blackbird
Bitterzoet, Amsterdam
The Five Great Guitars - Legends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nona
Boerderij, Zoetermeer
Smino
Botanique, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
C.C. 't Gasthoes, Horst
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Sioen
C.C. De Grote Post, Oostende
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. De Werf, Aalst
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Wouwer, Ravels
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Noah Vanden Abeele
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Crazy Piano's
Chassé Theater, Breda
Ray Stepien Trio
CHV Noordkade, Veghel
Hadewych Doet De Dames
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Wouter Harbers
D' Engelenburgh, Fijnaart
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Bosuil, Weert
Pieternel Osinga & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
Mart Hillen In Concert
De Harmonie, Leeuwarden
Jeangu Macrooy
De Kleine Komedie, Amsterdam
Queen The Music
De Meenthe, Steenwijk
Jesse Malin
De Oosterpoort, Groningen
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
De Poorterij, Zaltbommel
De Mens
De Roma, Antwerpen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Jesse Malin
Der Aa-theater, Groningen
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Kromestar
Doornroosje, Nijmegen
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
X Raiders
Duycker, Hoofddorp
VOF De Kunst
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Uit De Riolen
Effenaar, Eindhoven
Hudson Taylor (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Lewsberg
Extrapool, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Spinvis - In Werkelijkheid
Flint, Amersfoort
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
HARDLAND & Relate
Fort33, Leusden
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
CCC Inc.
Gigant, Apeldoorn
Dominic Seldis
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
Anthony Joseph / Efe Erdem / Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
The Grey Pants
Het Hijgend Hert, Breda
3J'S
Het Kielzog, Hoogezand
Broken Brass
Het Klooster, Woerden
Annie Kinsella / Kieran Goss
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Trefpunt, Warmond
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Hoftheater, Raalte
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Immanuëlkerk, Maassluis
The Soul Preacher
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
JW Roy
Jan van Besouw, Goirle
Dutch Eagles
Junushoff Theater, Wageningen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Handsome Poets
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
John Adems: John Denver - The Tribute
Koepeltheater, Leeuwarden
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stef Bos - Tijd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Major Lazer
Lovelee, Amsterdam
FLOW
Luxor Live, Arnhem
Dieter van der Westen
Mahogany Hall, Edam
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Margarethakerk, Norg
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Markant Uden, Uden
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
Hi-rez
Melkweg, Amsterdam
The Johnny Cash Roadshow
Melkweg, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede