Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Lochem
Lochem
DeMess
Naarden
21:00
StudioGonz
Gouda
16:00
Concerto
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
Botanique
Brussel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Geertekerk
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
19:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:15
P3
Purmerend
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Gildehuis
Lobith
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
10:30
Melkweg
Amsterdam
Orangerie
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
23:00
Vera
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
30CC/Schouwburg
Leuven
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
't Ukien
Kampen
21:00
Little Devil
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lux
Nijmegen
20:30
Door
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
De Pul
Uden
20:00
BREStheater
Brielle
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Patronaat
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De hoogte
Winsum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Idea
Soest
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Iduna
Drachten
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Het Klooster
Woerden
23:00
Vera
Groningen
Diligentia
Den Haag
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Hedon
Zwolle
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Mezz
Breda
20:00
Skatecafe
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
N.H. Kerk
Heino
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 02 februari 2019
20:30
Apollo Ensemble
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ares
Patronaat, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
21:00
Back to Blondie
StudioGonz, Gouda
16:00
Barrelhouse
Concerto, Amsterdam
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater De Willem, Papendrecht
23:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Jacin Trill
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Blind Sight / Death Hounds / Deathisfaction / Forlorn Hope / Massive A
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
Blood Red Shoes
Botanique, Brussel
20:30
Bolita Big Band / José Quevedo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
21:00
Boogie Beasts
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
British Invasion met o.a. Musest + Oasish
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Cappella Pratensis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
CCC Inc.
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Check 1-2-3: HOWRAH e.a.
EKKO, Utrecht
20:00
Classic Albums: Marillion - The Thieving Magpie (door Fugazi)
De Meester, Almere
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
CMT Winterconcert
Geertekerk, Utrecht
20:00
Country Cooking
Spirit of 66, Verviers
22:00
Dance the Night Away with Sceptical C @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
19:30
DansPaleis Van Kooten
Mezz, Breda
20:00
De Heideroosjes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:15
De Kift
P3, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
De Staat
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Die Cappuccinos
Gildehuis, Lobith
20:30
Dilana
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
10:30
Dirk Scheele - Feest!!
Melkweg, Amsterdam
Douwe Bob
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
23:00
En Attendant Ana
Vera, Groningen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
21:00
Fait la Force
Dynamo, Eindhoven
21:00
FATG
Paradiso, Amsterdam
Fokko
't Ukien, Kampen
21:00
Franky Flame (UK) + Complaint
Little Devil, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Fuse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
20:30
Go March / Laplander
Door, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
Guns 2 roses
De Pul, Uden
20:00
Hans Dulfer plays Blues
BREStheater, Brielle
Hausmagger
Effenaar, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Hitsig ft. Luuk
Burgerweeshuis, Deventer
Hoobastank
Patronaat, Haarlem
21:00
Ian Sweet
V11, Rotterdam
Ilse DeLange
Ziggo Dome, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Jelle Amersfoort
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joe Sumner / Okke Punt
Podium Victorie, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Meerpaal, Dronten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kayak
Iduna, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Kieran Goss - FOLK
Q-Factory, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Knight of the Guitar II
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Kris Berry / Minyeshu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Het Klooster, Woerden
23:00
LOFT 4 YEARS
Vera, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
23:00
Luuk van Dijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
LUX FT. DJ PRIME / DJ FLAVA
Hedon, Zwolle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Magnacult
Mezz, Breda
20:00
Marc Rebillet
Skatecafe, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Massive Attack
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Matoma
Tolhuistuin, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Mirage
N.H. Kerk, Heino
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
20:00
Nederlands Blazers Ensemble: Symmetries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg