Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
BREStheater
Brielle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Hedon
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
C.C. Strombeek
Grimbergen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Amer
Amen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Meester
Almere
20:00
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
23:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:15
De Helling
Utrecht
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Peppel
Zeist
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Manifesto
Hoorn
Chassé Theater
Breda
De Cammeleur
Dongen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
19:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Vorstin
Hilversum
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Stenge
Heinkenszand
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Agora Theater Druten
Druten
donderdag 14 februari 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
20:45
Winne
Doornroosje, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 februari 2019
19:00
A Tribute To George Michael
Kursaal Oostende, Oostende
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Amartey & The Band Recraft
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Baer Traa
De Maaspoort, Venlo
20:30
Baldych - Telderman - Courtois
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:45
Barrelhouse
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Bertolf - Soelaas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Bokoesam - De Nachtvlinder Tour
Hall Of Fame, Tilburg
Bony King of Nowhere
C.C. Strombeek, Grimbergen
Booker T. Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
19:30
Broederliefde
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Cam Penner / Jon Wood
De Amer, Amen
20:00
Causes
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Celt-n-Folk: The Dollmen + Sunfire + The Highland Sell-Outs
De Meester, Almere
20:00
Charlie & The Lesbians / Network 76 / Pig Frenzy / Pizza Knife
dB's, Utrecht
China Crisis "Flaunt The Imperfection Live"
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Daniel Brandt & Eternal Something
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
23:00
Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater aan de Schie, Schiedam
19:15
Diggy Dex
De Helling, Utrecht
20:00
Dilana
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Elle Hollis / Mingue
De Peppel, Zeist
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Enemy / Morris Kliphuis
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Fatnoxx
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Focus
Manifesto, Hoorn
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
19:00
Gipsy Saloon: Servus & friends
De Nieuwe KHL, Amsterdam
19:00
Good Charlotte
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Gyedu-Blay Ambolley
Grounds, Rotterdam
20:00
Habitants
Metropool, Hengelo
20:00
Hans Dulfer plays Blues
LantarenVenster, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman Brood Acedemie on tour
Mezz, Breda
21:00
Hi-Ballin' Daddies / The Don Diego Trio
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Infernum
The Jack, Eindhoven
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jasper Steverlinck
Centrum Staf Versluys, Bredene
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Markant Uden, Uden
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
20:30
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Karaoke NIGHT @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Knight of the Guitar II
Effenaar, Eindhoven
20:00
Komatsu + Rebel Radio + The Hunting Party
Neushoorn, Leeuwarden
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Laïs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Live at LOLA: Zehra + Kayleigh Beard
LOLA050, Groningen
20:30
Local the Night
P60, Amstelveen
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Maan
Vorstin, Hilversum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Matt Corby
Melkweg, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Motel Westcoast - Back to the roots
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Night Beats
Paradiso, Amsterdam
Nils Frahm
AFAS Live, Amsterdam
Oi Va Voi
Patronaat, Haarlem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Agora Theater Druten, Druten