Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
19:00
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Dynamo
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Depot
Leuven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Annabel
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
C.C. Berchem
Berchem
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Merleyn
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
maandag 18 februari 2019
20:00
Mothers
Rotown, Rotterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
Good Charlotte
013, Tilburg
19:30
Gemma Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Davog Rynne
Paradiso, Amsterdam
20:00
DIEDE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Odette
Cinetol, Amsterdam
Hayley Kiyoko
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah
Melkweg, Amsterdam
Mothers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Witt Lowry
Trix, Antwerpen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
19:00
Måneskin
La Madeleine, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Escape the Fate
Dynamo, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Band Of Gold / John Garcia
Het Depot, Leuven
Romy Monteiro
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Lievekamp, Oss
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Tank and the Bangas
Annabel, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:00
Joke Bruijs & Música Extrema
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hanson - Live With Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Spirit of 66, Verviers
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 20 februari 2019
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Profeti della quinta
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Black Midi
OT301, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Slum Village
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Jay Prince
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tank and the Bangas
Melkweg, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tears for Fears
Lotto Arena, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kit for the Delicate
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Berchem, Berchem
15:30
Hippe Gasten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
20:00
Hanson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
21:00
The Artisanals
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Romy Monteiro
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Algiers
Vera, Groningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Causes
De Oosterpoort, Groningen
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
J R&B Bluesband
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
ISLAND
Merleyn, Nijmegen
20:30
Jamie Peet / Myrthe van de Weetering / Thomas Pol / Tony Roe
Brebl, Nijmegen
20:15
Rosborough / Seafret
Doornroosje, Nijmegen
Ásgeir
Stevenskerk, Nijmegen
20:30
Douwe Bob
Groene Engel, Oss
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:15
Joris Linssen & caramba - Raak!
Markant Uden, Uden
21:15
Hexvessel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
WREKMEISTER HARMONIES
dB's, Utrecht
20:00
PEER
Stathe, Utrecht
20:00
Ashton Brothers & Noordpool Orkest - Concerto Esplosivo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert