Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Annabel
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Klooster
Woerden
10:30
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Berchem
Berchem
maandag 18 februari 2019
20:00
Morcheeba
Het Depot, Leuven
20:15
Leoni Jansen & Govert Schilling - Starry, Starry Night
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
White Lies
Concerto, Amsterdam
20:00
Yann Tiersen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
Good Charlotte
013, Tilburg
dinsdag 19 februari 2019
19:30
Witt Lowry
Trix, Antwerpen
20:00
Hanson - Live With Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Romy Monteiro
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mothers
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Spirit of 66, Verviers
20:00
Joke Bruijs & Música Extrema
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Davog Rynne
Paradiso, Amsterdam
Hayley Kiyoko
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
DIEDE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah
Melkweg, Amsterdam
19:00
Måneskin
La Madeleine, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Band Of Gold / John Garcia
Het Depot, Leuven
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Escape the Fate
Dynamo, Eindhoven
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Odette
Cinetol, Amsterdam
19:30
Tank and the Bangas
Annabel, Rotterdam
woensdag 20 februari 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Algiers
Vera, Groningen
Slum Village
Tolhuistuin, Amsterdam
21:15
Hexvessel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stef Bos - Ruimte
Theaterpand Weesp, Weesp
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ásgeir
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
PEER
Stathe, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ashton Brothers & Noordpool Orkest - Concerto Esplosivo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
22:00
J R&B Bluesband
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
20:30
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Black Midi
OT301, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
ISLAND
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jay Prince
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tank and the Bangas
Melkweg, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Raak!
Markant Uden, Uden
20:00
Kit for the Delicate
Luxor Live, Arnhem
Tears for Fears
Lotto Arena, Antwerpen
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hanson
Koninklijk Circus, Brussel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
10:30
Filmpodium
Hedon, Zwolle
20:30
Douwe Bob
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Hippe Gasten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:15
Rosborough / Seafret
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Profeti della quinta
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Causes
De Oosterpoort, Groningen
Romy Monteiro
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
WREKMEISTER HARMONIES
dB's, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Berchem, Berchem