Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Leidse Schouwburg
Leiden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Gruitpoort
Doetinchem
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Duycker
Hoofddorp
013
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultura
Ede
20:00
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
C.C Warenar
Wassenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 15 mei 2018
19:30
Black Milk
Paard, Den Haag
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Dave East
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Get Busy
Melkweg, Amsterdam
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
Isaac Gracie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Maestro Jules onthult: Mahler symphonie nr. 1
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max Frost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MYCA
Patronaat, Haarlem
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
Saman Amini
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:45
Seether
TivoliVredenburg, Utrecht
SOHN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Funk Club
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
woensdag 16 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 17 mei 2018
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
10 jaar 3JS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
23:30
Allez! Allez!
Paardcafe, Den Haag
20:00
Amplifier
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres
Vorstin, Hilversum
22:00
Awkward I
Merleyn, Nijmegen
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
Birth of Joy
Rotown, Rotterdam
20:00
BlackRockStar
Patronaat, Haarlem
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins
dB's, Utrecht
Brutus / Russian Circles
Doornroosje, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne
Podium Victorie, Alkmaar
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Dennis Kivit
Duycker, Hoofddorp
Di-rect
013, Tilburg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diggy Dex
Cultura, Ede
20:00
DOOMSTAD #4
EKKO, Utrecht
Dotan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
22:00
EF
Vera, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer