Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
De X
Leiden
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Perifeer
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
19:30
De Bonte Wever
Assen
20:00
dB's
Utrecht
Cultura
Ede
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
21:30
Café de Noot
Hoogland
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Boode in Bathmen
Bathmen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
013
Tilburg
20:15
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
Willemeen
Arnhem
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
Theater Posa
Lelystad
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
10:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
LOLA050
Groningen
18:00
Little Devil
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Iduna
Drachten
15:30
Iduna
Drachten
Het Veerkwartier
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
15:00
De Bosuil
Weert
19:45
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
013
Tilburg
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 12 mei 2018
20:15
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
20:00
Weedeater (US) + Grotto + Obey The riff.
De Zwerver, Oostende
21:00
The Professionalz
De X, Leiden
20:30
Birth of Joy
De Spot, Middelburg
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Pul, Uden
20:00
Soup
De Pul, Uden
20:30
Felicity Provan Quintet
De Perifeer, Deventer
20:00
Selah Sue
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pink Floyd Project
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Randy Hansen
De Helling, Utrecht
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
19:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
De Bonte Wever, Assen
20:00
Dead Bronco
dB's, Utrecht
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
Cultura, Ede
20:00
The Congos
Centrum Staf Versluys, Bredene
21:30
Attila
Café de Noot, Hoogland
21:00
90s Dansavond - mmv Robbie Williams Tribute
Cacaofabriek, Helmond
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Arena
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Tin Men and the Telephone
Bimhuis, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
20:15
Banus & de Ridder
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Alpha Blondy & The Solar System
Annabel, Rotterdam
20:00
Fun Lovin' Criminals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Mango Zabba
Altstadt, Eindhoven
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:15
Pink Project
013, Tilburg
20:30
Mantra / Storksky
't Ukien, Kampen
zondag 13 mei 2018
Vulvodynia
Willemeen, Arnhem
11:00
Camiel Boomsma / Severin von Eckardstein
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Radioactivity
Vera, Groningen
20:30
Little Simz
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
Andrea Vasi & James Oesi
Theater Posa, Lelystad
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
10:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Japanese Breakfast
Rotown, Rotterdam
15:00
Niekse
PopEi, Eindhoven
20:30
Stiff Little Fingers
Patronaat, Haarlem
22:00
NVDES
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs Bands/Electronics Finale
Paradiso, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs Singer-Songwriter Finale Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
20:00
Gabbers
Paard, Den Haag
15:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Christoff / Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
15:00
Finale Liet 2018
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Acoustic Sunday
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
15:30
Wieniawski International Violin Competition 2016: Veriko Tchumburidze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
Novastar
Melkweg, Amsterdam
16:00
Leoni Jansen / The African Mamas
Meervaart, Amsterdam
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
The Moods in Lola
LOLA050, Groningen
18:00
Doom Days: Abyssic (NO) + Insanity Reigns Supreme (BE) + Desolate Path
Little Devil, Tilburg
Leonie Meijer - Bella Italia
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Maida Vale
Iduna, Drachten
15:30
Whitney Rose
Iduna, Drachten
Actor Actor
Het Veerkwartier, Haarlem
20:00
Son Mieux / The Brahms
Hedon, Zwolle
Lesoir / Soup
Grenswerk, Venlo
16:15
Stijn Grul
Gigant, Apeldoorn
20:00
Randy Hansen
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Ensiferum / Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Terry Bozzio
De Spot, Middelburg
20:00
Isaac Gracie
De Oosterpoort, Groningen
Jeangu Macrooy
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
15:00
Hellectrokuters
De Bosuil, Weert
19:45
Julien Clerc
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Björn van der Doelen - De Cowboy De Outlaw De Sheriff En De Hoer
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ólafur Arnalds
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Pitou
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ruben Hein
BIRD, Rotterdam
20:00
Beethoven, Schubert en Vaughan Williams
Beauforthuis, Austerlitz
15:30
Maudlin / Nonsun / Rosetta
Baroeg, Rotterdam
15:00
Garnet Silk Jr. / Redemption Band
Altstadt, Eindhoven
21:00
Fischer-Z
013, Tilburg
maandag 14 mei 2018
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Katie von Schleicher
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Duke S. / DWILD / Ryskinder
Stroomhuis, Eindhoven
22:00
Aaron Taylor
Paradiso, Amsterdam
Jungle
Paradiso, Amsterdam
Goat Girl
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jenee Halstead
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Grigory Sokolov
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Novastar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam