Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stathe
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
C.C. Merksem
Merksem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
woensdag 16 mei 2018
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 17 mei 2018
Her Majesty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
The King's Rhythm Crew
P60, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jaimeo Brown Transendence
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Saman Amini
Meervaart, Amsterdam
Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
Honne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jellephant / Poncho
Sugar Factory, Amsterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
We Are Scientists
Melkweg, Amsterdam
Dotan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Frank Boeijen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
23:30
Allez! Allez!
Paardcafe, Den Haag
20:00
Sherwood at the controls feat. Creation Rebel
Paard, Den Haag
19:30
RHEA
Paard, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Diggy Dex
Cultura, Ede
20:15
Ricercar Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
10 jaar 3JS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
EF
Vera, Groningen
20:30
Psychotic Lumberjacks
Simplon, Groningen
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
20:00
BlackRockStar
Patronaat, Haarlem
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Ex
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres
Vorstin, Hilversum
21:00
Dennis Kivit
Duycker, Hoofddorp
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Isaac Gracie
Muziekgieterij, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
22:00
Awkward I
Merleyn, Nijmegen
Brutus / Russian Circles
Doornroosje, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Birth of Joy
Rotown, Rotterdam
Di-rect
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins
dB's, Utrecht
20:00
DOOMSTAD #4
EKKO, Utrecht
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Amplifier
Boerderij, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Hedon, Zwolle
21:00
Ruben Hein
Hedon, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 mei 2018
21:00
On the House: PsySo & Magic Moon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch