Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Hedon
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
22:00
Vera
Groningen
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Leidse Schouwburg
Leiden
013
Tilburg
21:00
Duycker
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
23:30
Paardcafe
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Groene Engel
Oss
woensdag 16 mei 2018
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
We Are Scientists
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
The King's Rhythm Crew
P60, Amstelveen
20:00
The Ex
Nieuwe Nor, Heerlen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sherwood at the controls feat. Creation Rebel
Paard, Den Haag
20:30
Saman Amini
Meervaart, Amsterdam
21:00
Ruben Hein
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Hedon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ricercar Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
RHEA
Paard, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
20:30
Psychotic Lumberjacks
Simplon, Groningen
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jellephant / Poncho
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Jaimeo Brown Transendence
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Isaac Gracie
Muziekgieterij, Maastricht
Honne
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Her Majesty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Frank Boeijen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
22:00
EF
Vera, Groningen
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Dotan
Paradiso, Amsterdam
20:00
DOOMSTAD #4
EKKO, Utrecht
20:15
Diggy Dex
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Di-rect
013, Tilburg
21:00
Dennis Kivit
Duycker, Hoofddorp
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brutus / Russian Circles
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins
dB's, Utrecht
20:00
BlackRockStar
Patronaat, Haarlem
Birth of Joy
Rotown, Rotterdam
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Awkward I
Merleyn, Nijmegen
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres
Vorstin, Hilversum
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
20:00
Amplifier
Boerderij, Zoetermeer
23:30
Allez! Allez!
Paardcafe, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
10 jaar 3JS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae
Nieuwe Nor, Heerlen
vrijdag 18 mei 2018
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss