Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Koornbeurs
Franeker
Effenaar
Eindhoven
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gigant
Apeldoorn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Brandstof
Dordrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Minard Schouwburg
Gent
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cultura
Ede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Figi Theater
Zeist
23:00
Corneel
Lelystad
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
New Café Image
Assen
22:45
Mezz
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Jonge Prins
't Zand
20:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
23:30
Paradiso
Amsterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Willemeen
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Kei
Reusel
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 08 maart 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Heino
Effenaar, Eindhoven
Hausmagger
De Helling, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest - Later is al lang begonnen en vroeger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Genesis Project
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Gallowstreet presenteert Honk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fumaça Preta
EKKO, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show
Gigant, Apeldoorn
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Estafest 100 jaar
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Douwe Bob (UITVERKOCHT)
Neushoorn, Leeuwarden
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Dochters Van Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
23:00
Diskodip
Merleyn, Nijmegen
19:30
Digital Underground
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50th Anniversary
Metropool Enschede, Enschede
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Skâns, Gorredijk
20:00
De dag dat ik Robert Long ontmoette
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Danny Lit / John de Bever / Wolter Kroes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Club 3voor12 Dordrecht
Brandstof, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
21:00
Bull
Rotown, Rotterdam
20:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Minard Schouwburg, Gent
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Balthazar
Lotto Arena, Antwerpen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Annelie
Metropool Enschede, Enschede
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Theater in de Steeg, Den Haag
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
23:00
Afrolosjes / Jamrock
Corneel, Lelystad
20:15
Abafazi - Helela Mama!
Markant Uden, Uden
20:00
a balladeer
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:15
a balladeer
Doornroosje, Nijmegen
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless
De Peppel, Zeist
zaterdag 09 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yann Tiersen in concert (extra show)
013, Tilburg
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Untold Stories
New Café Image, Assen
22:45
TRIBE
Mezz, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
18:30
The Lazys
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
14:00
The GO WILD!
PopEi, Eindhoven
20:00
The Fortunate Sons
De Spot, Middelburg
20:00
The Dirty Daddies
De Jonge Prins, 't Zand
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Teske
Simplon, Groningen
20:00
Ten Years After
Iduna, Drachten
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
00:00
Tania Kross - Carmen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
SWMRS
Melkweg, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
23:30
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein