Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bitterzoet
Amsterdam
Botanique
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
dB's
Utrecht
De Casino
Sint-Niklaas
de Deuzonschole
Hoofdplaat
De Domijnen
Sittard
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
G.C. De Wildeman
Herent
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Depot
Leuven
Het Musiater
Zevenaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Circus
Brussel
Koorenhuis
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Reflektor
Liège
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
V11
Rotterdam
donderdag 02 april 2020
Easy Life
Bitterzoet, Amsterdam
Nada Surf
Botanique, Brussel
GRIGORY SOKOLOV
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Grenadeers release party + Blackbone Nation (SA)
dB's, Utrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Casino, Sint-Niklaas
Freddy & Francine
de Deuzonschole, Hoofdplaat
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
CHRD / Farer
De Helling, Utrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Meenthe, Steenwijk
Fernando Lameirinhas - The Best Of
De Meerpaal, Dronten
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Ex Eye
Doornroosje, Nijmegen
Holding Absence / Static Dress / Wargasm
Dynamo, Eindhoven
Equal Idiots (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Lyenn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Stake
Het Depot, Leuven
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Vincent Delerm
Koninklijk Circus, Brussel
Yuri Honing Acoustic Quartet
Koorenhuis, Den Haag
De meisjes met de Wijsjes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Leidse Schouwburg, Leiden
Oleta Adams - Encore
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
Clock Opera
Melkweg, Amsterdam
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
Maisie Peters
Melkweg, Amsterdam
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Crazy Piano's
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Redd Kross
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Analogues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
The Bootleg Sixties - Tribute
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Tristan
Patronaat, Haarlem
Dog Eat Dog
Podium Victorie, Alkmaar
Darlyn
Podium Victorie, Alkmaar
Danny Vera - The Lone Stranger
Posthuis Theater, Heerenveen
Oboy
Reflektor, Liège
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bluebirds
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
Rootsriders
Simplon, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Dik Hout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Soul Preacher
Theater de Schalm, Veldhoven
Jett Rebel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Roos Blufpand - De Roos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Ala.ni
Tolhuistuin, Amsterdam
Saint Motel
Tolhuistuin, Amsterdam
bbno$
Trix, Antwerpen
Fritz Kalkbrenner
Trix, Antwerpen
Las Kellies
V11, Rotterdam