Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Grote Post
Oostende
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kik
Elst
Agnietenhof
Tiel
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Evertshuis
Bodegraven
De Weijer
Boxmeer
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Veur Theater
Leidschendam
De Dialoog
Ermelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Concordia
Haastrecht
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kunstgreep
Oostzaan
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
15:00
Mezz
Breda
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Reimink
Lemelerveld
Iduna
Drachten
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
013
Tilburg
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
zaterdag 16 maart 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Grote Post, Oostende
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Clean Pete - Afblijven
Agnietenhof, Tiel
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
15:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower
Trix, Antwerpen
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jennie Lena
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Dirty Daddies
Brothers, Bunnik
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp
20:00
Def Americans
Reimink, Lemelerveld
Oomph!
Iduna, Drachten
20:00
Loreena McKennitt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Indian Askin
Metropool, Hengelo
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Dulfer plays Blues
De Kleine Willem, Enschede
20:00
3J'S - Heroes of Music
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
20:00
Kissin' Dynamite
Metropool Enschede, Enschede
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Blackbird
Grenswerk, Venlo
Colter Wall
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
ZAZ
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Grand East
De Amer, Amen
De Raggende Manne
Melkweg, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
20:00
Uit De Riolen van Eindhoven 2019
Effenaar, Eindhoven
20:00
J R&B Bluesband
Cafe De Pijpenla, Harlingen
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND
Willemeen, Arnhem
20:00
Epik High
La Madeleine, Brussel
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Canticum Anglicum
Oude Kerkje, Kortenhoef
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Bertolf - Soelaas
De Meerpaal, Dronten
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lakshmi - Adem
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam