Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Kulturhus
Epe
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
Podium 't Beest
Goes
Jan van Besouw
Goirle
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Singer Theater
Laren
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
16:45
Plato
Leiden
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
14:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
De Open Haven (Prot. Kerk)
Oostburg
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
013
Tilburg
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
20:15
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
West-End
West-Terschelling
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De hoogte
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 23 maart 2019
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
20:30
Therapie Taxi
Rockhal, Esch zur Alzette
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
The Wild Romance
Podium 't Beest, Goes
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Marike Jager
So What!, Gouda
20:00
Remy van Kesteren
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
First Breath After Coma
Vera, Groningen
20:30
Snelle
Simplon, Groningen
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Hippe Gasten
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
22:00
808 Soundsystem / Ozsipark
Patronaat, Haarlem
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Patronaat, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Yuri Honing Quartet - Goldbrun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Into the Arcane / shuulak
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Richard Barbieri - Planets & Persona (& More)
Cacaofabriek, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
a balladeer
Vorstin, Hilversum
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
21:00
Young Ellens
Manifesto, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Singer Theater, Laren
23:00
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Tightropes
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Gathering
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
16:45
Iris Penning
Plato, Leiden
20:00
The Breath
30CC/Wagehuys, Leuven
14:00
Among The Angels Fest
Muziekgieterij, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Def Americans
C.C. Merksem, Merksem
20:30
ROLR
De Spot, Middelburg
21:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Stille Chaos
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
Mart Hillen - In concert
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Zeekoraal
De Open Haven (Prot. Kerk), Oostburg
20:00
What's Going On
De Zwerver, Oostende
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lievekamp, Oss
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
For I Am King
P3, Purmerend
20:00
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
3J'S - Heroes of Music
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Kel Assouf
Grounds, Rotterdam
21:00
Bad Breeding / Feels / Screaming Females
Rotown, Rotterdam
16:00
Dunk! records presents: Briqueville + Stories From The Lost + Haester
Baroeg, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
No Man's Valley
O.J.C. Walhalla, Sevenum
21:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Supernatural tribute to Santana
Forum Theater, Sittard
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Alex Roeka - En toen ineens
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pendulum
013, Tilburg
21:00
Winne
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pertubator
013, Tilburg
20:00
Lieve Louise en de Fanfare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tape Toy
De Pul, Uden
20:15
CCC Inc.
De Pul, Uden
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
22:00
Beats: Magnifique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Black Box Revelation
EKKO, Utrecht
20:00
De Raggende Manne
De Helling, Utrecht
20:00
Catch!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:30
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Callkoen / Scotch
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
H6
De Bosuil, Weert
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
West-End, West-Terschelling
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De hoogte, Winsum
Romy Monteiro
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Danny Loef
Groote Weiver, Wormerveer
20:00
Lakshmi - Adem
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
21:00
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
The Elo Show
Boerderij, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lucky Fonz III
Hedon, Zwolle