Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Simplon
Groningen
Koorenhuis
Den Haag
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Markant Uden
Uden
ATLAS Theater
Emmen
Hoftheater
Raalte
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Vorstin
Hilversum
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C-Mine
Genk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Martinikerk
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Crown theater
Aalsmeer
Rockhal
Esch zur Alzette
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Casino Beringen
Beringen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Metropool Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
Vorstin
Hilversum
Trix
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De tippe
Vledder
Reflektor
Liège
Paard
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Simplon
Groningen
De Flux
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Hall Of Fame
Tilburg
Bootstraat
Hasselt
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
De Spot
Middelburg
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Werf
Aalst
De Helling
Utrecht
De Marktkantine
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 02 april 2020
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
Yuri Honing Acoustic Quartet
Koorenhuis, Den Haag
Equal Idiots (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Las Kellies
V11, Rotterdam
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 03 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Rootsriders
Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rob de Nijs
Markant Uden, Uden
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
ATLAS Theater, Emmen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Hoftheater, Raalte
Fernando Lameirinhas - The Best Of
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Schaffelaartheater, Barneveld
Ruud Hermans - Back in Town
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Hadewych Doet De Dames
Musis, Arnhem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lavinia Meijer
Fulcotheater, IJsselstein
The Bootleg Sixties - Tribute
Orpheus, Apeldoorn
X Raiders
Vorstin, Hilversum
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Def P / McGyver
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Martinikerk, Groningen
Radar: Alien Baby Collective / Blue Crime / Spill Gold
Melkweg, Amsterdam
Wilson & Wakeman
Luxor Live, Arnhem
Blackleaf / Garganjua / The Moth Gatherer
Dynamo, Eindhoven
Rowwen Heze
De Domijnen, Sittard
20:00
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
O'G3NE
Crown theater, Aalsmeer
Claudio Capéo
Rockhal, Esch zur Alzette
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Meenthe, Steenwijk
3J'S
De Muze, Noordwijk
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeangu Macrooy
Theater De Leest, Waalwijk
The Billy Joel Experience
Theater Idea, Soest
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Casino Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ruth Jacott
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Gigant, Apeldoorn
Awkward I - KYD
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
Ik Zie U Graag...
Mezz, Breda
Frans Bauer - Live in Concert
Musis, Arnhem
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
The Soul Preacher
Theaterhotel Almelo, Almelo
Edwin Evers Band
Vorstin, Hilversum
Astrid S
Trix, Antwerpen
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Blackwave.
Reflektor, Liège
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Magda Mendes - Oliveiras
Drommedaris, Enkhuizen
ANBU
Simplon, Groningen
Aafke Romeijn
De Flux, Zaandam
Eva van Manen
Theater Bouwkunde, Deventer
De Kraaien
Hall Of Fame, Tilburg
Fresku
Bootstraat, Hasselt
Dominic Seldis
TivoliVredenburg, Utrecht
Las Kellies / The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
Bishop Nehru
Q-Factory, Amsterdam
Yevgueni
De Spot, Middelburg
Handsome Poets
Theater Zinin, Nijverdal
Novastar
C.C. De Werf, Aalst
ORGAANKLAP FESTIVAL VOL. 2
De Helling, Utrecht
Adana Twins / Kollektiv Turmstrasse
De Marktkantine, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk