Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Little Devil
Tilburg
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Mezz
Breda
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
14:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Oostblok
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:45
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
00:00
De Bolder
Vlieland
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Melkweg
Amsterdam
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Little Devil
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
LOLA050
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Gelredome
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
19:45
Markt
Delft
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater De Pinkenberg
Rozendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Willemeen
Arnhem
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Effenaar
Eindhoven
Gelredome
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Café Camille
Beverwijk
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:45
Dynamo
Eindhoven
12:30
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Camping Roodehaan
Warfhuizen
21:00
De Bosuil
Weert
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 18 augustus 2018
21:30
The Dutch Disciples
Little Devil, Tilburg
zondag 19 augustus 2018
15:00
Buck Meek
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chic ft Nile Rodgers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cigarettes After Sex
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Erik van Haaren / The Spvrk
Mezz, Breda
12:00
James Oesi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Lazy Sunday: Duende
Openluchttheater Ede, Ede
21:00
Live at LOLA: Hands Off Gretel + support
LOLA050, Groningen
19:00
Mutilation Rites
Little Devil, Tilburg
16:30
New Cool Collective
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:30
Ralph van Raat speelt Radiohead en meer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
14:00
StadsOase - o.a. Thaïti + Silent Poetry Disco
Gigant, Apeldoorn
15:00
Stadspiraat
Oostblok, Amsterdam
The Joy Formidable
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
20:30
Uli Jon Roth - Scorpions Revisited
Q-Factory, Amsterdam
12:00
Wasim Arslan
Oosterkerk, Amsterdam
19:00
Young M.A.
Melkweg, Amsterdam
maandag 20 augustus 2018
19:45
Bars and Melody
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Cheeky Monday: VICIOUS CIRCLE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cut Worms
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 21 augustus 2018
20:30
Comethazine / Thouxanbanfauni
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Die Krupps / Front line assembly
De Helling, Utrecht
Imarhan / Blonde Redhead / Snail Mail
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Foster Care (US) + support
LOLA050, Groningen
00:00
New Cool Collective
De Bolder, Vlieland
19:00
No Name
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wolpop: Andere Koek! / Stennis / Gully Flowers / Hutspot
Wolbodo, Delft
woensdag 22 augustus 2018
Beartooth
013, Tilburg
Flogging Molly
013, Tilburg
21:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
Burgerweeshuis, Deventer
The Real McKenzies
Melkweg, Amsterdam
15:00
Theatergroep Yalla Yalla - Amboula
Zuiderparktheater, Den Haag
Welshly Arms
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer
Paradiso, Amsterdam
donderdag 23 augustus 2018
20:30
Egbert speelt Derix, Marillion & Falco
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
High fighter
Little Devil, Tilburg
In Flames
Effenaar, Eindhoven
20:30
La Dispute
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
LOLA NoorderZon Afterparty! with: The Ditches SWE / Copout ISR
LOLA050, Groningen
20:30
Popa Chubby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sheesham & Lotus & 'Son
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
22:00
Tangarine
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:00
The Living End
Rotown, Rotterdam
20:00
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 24 augustus 2018
Fokofpolisiekar
Melkweg, Amsterdam
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
In Flames
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Justin Timberlake
Gelredome, Arnhem
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
King Tuff
Sugar Factory, Amsterdam
Lagwagon
Luxor Live, Arnhem
Madball
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos
Op Zeezand, Amsterdam
20:15
Metropole Orkest / Jacob Collier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Midnight Marauders
BIRD, Rotterdam
20:00
Proloog ZomerJazzFietsTour
Simplon, Groningen
19:45
Saskia Laroo Band
Markt, Delft
20:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
dB's, Utrecht
00:00
SONIC BOOM: Goth-Trad / Brutuzz / Eclypse / Siema
Melkweg, Amsterdam
20:30
Spinvis
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Spinvis
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
The Beatles Revival
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
21:00
The Gaping Moles (USA) + Dada's Troost
Little Devil, Tilburg
20:30
The Living End
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Living End @ Dynamo
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim Knol
Openluchttheater De Pinkenberg, Rozendaal
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Yentl en de Boer
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 25 augustus 2018
20:00
Residentieorkest: Zuiderpark Zomerconcert
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
A Place to Bury Strangers
EKKO, Utrecht
16:30
Baragan / Cool McFinn
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Calexico
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
CN Carmina Burana - Fura dels baus, phil zuid, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Counterparts
Willemeen, Arnhem
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
Imagine Dragons
Gelredome, Arnhem
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Lady sings the blues
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
22:00
LIVE: EXP - '60s/'70s inspired rock (Jimi Hendrix en meer)
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:00
Maan, Kimberly, Demi
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
20:00
Maria de Fátima / Miguel Ramos
Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Merauder
dB's, Utrecht
20:00
Misery Index
P60, Amstelveen
20:30
Naomi Velissariou – 'Permanent Destruction'
Nieuwe Nor, Heerlen
19:45
Pro-Pain
Dynamo, Eindhoven
12:30
R3R Fest
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
RRRags
Little Devil, Tilburg
21:00
Saskia Laroo Band
Camping Roodehaan, Warfhuizen
21:00
Snowy White / The King's Rhythm Crew
De Bosuil, Weert
Wende - Mens
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 26 augustus 2018
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Annabel Laura / Innersoul
Oostblok, Amsterdam
20:00
Anthony Jeselnik
Melkweg, Amsterdam